Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves bulizós lány megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves bulizós lány megváltozik mostanában?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni 2-3 napja egy hölggyel, ő 18 én 20 éves. Nagyon szép lányt kell elképzelni, aki szeret bulizni meg ismerkedni. Szerintem érdeklem, valamelyik nap össze is futunk. Viszont a kérdés: lehet ebből bármi komoly, ha ennyire szeret ismerkedni/bulizni? Azt nem tudom hogy a szórakozóhelyeken mit és kivel csinál, nem gondolnám hogy nagyon sok emberhez köze volt, külseje alapján viszont elképzelhető mert rengetegen próbálkoznak nála. Belsőre pedig meglepően okos. Megváltozhat? Vagy fussak inkább?

2023. máj. 7. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ne fuss! Várj türelemmel!
2023. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Így van, várj még kicsit. Az én barátnőm is sokat járt bulizni, meg elég csinos is viszont ahogy egyre jobban megismertem megbizonyosodtam róla, hogy ő csak bulizni járt nem pasizni. Lehet hogy az említett hölgy is csak táncolni szeret és volt/van tartása :)
2023. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Megváltozhat"? Mihez képest? Tehát az zavar benne, hogy szeret bulizni, pörögni? Mert ez nem jelenti ám azt, hogy könnyűvérű is.

Ha az zavar, hogy szereti a pörgést és extrovertált, ebben csak hatalmas áldozatok árán tudna (látszólag) változni, fel kellene adnia a személyisége egy fontos részét, amit nem várhatsz el tőle.

2023. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni jó pár évig
2023. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Megváltozhat AKKOR ha szerelmes lesz beléd.

Akkor fontosabb lesz neki az, hogy veled legyen, főleg akkor, ha neked nem jön be, hogy bulizgat. De ha nem szerelmes beléd, akkor felthehetően ugyanúgy el akar majd járni bulizni.


Amit leírtam, az friss tapasztalat, ugyanis idén elkezdtem járni egy 18 éves lánnyal, aki eleinte bulizós volt. Bár köztük jóval nagyobb a korkülönbség.

2023. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
*feltehetően
2023. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
*köztünk
2023. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
20 évesen te nem jársz szórakozni? Ebben a korban ez a természetes. Ha bulizós, akkor jó pár évig nem fog változni, most fiatal.
2023. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
25%

Olyan 25-28 éves kora körül majd igen.


Ha van 10éved rá, nyugodtan folytasd :D

2023. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Én biztos nem kezdenék olyannal, akinél ilyen sorállás van. Meg a leírásod alapján szerintem eléggé különböztök is. Inkább mást keresnék, illetve "futnék" ahogy írtad. Bár ez szerintem nem megfutamodás. Viszont őutána nem futnék, minek álljak be 26-dik pincsinek...
2023. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!