Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves bulizós lány megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves bulizós lány megváltozik mostanában?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni 2-3 napja egy hölggyel, ő 18 én 20 éves. Nagyon szép lányt kell elképzelni, aki szeret bulizni meg ismerkedni. Szerintem érdeklem, valamelyik nap össze is futunk. Viszont a kérdés: lehet ebből bármi komoly, ha ennyire szeret ismerkedni/bulizni? Azt nem tudom hogy a szórakozóhelyeken mit és kivel csinál, nem gondolnám hogy nagyon sok emberhez köze volt, külseje alapján viszont elképzelhető mert rengetegen próbálkoznak nála. Belsőre pedig meglepően okos. Megváltozhat? Vagy fussak inkább?

2023. máj. 7. 08:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az-az igazság hogy kicsit beleuntam ebbe a bulizós dologba, házibulikba járok legfőképp. Nem vagyok full bezárkózott hogy megvetném a piát, csak az ilyen jelenség az picit nekem sok. Ismerkedni én is szeretek, bár inkább már megszeretnék valakit, sokszor fárasztó a legtöbb csajjal beszélni, találkozni és így tovább...A kérdés azért született mert egyenlőre ő benne kicsit többet látok. Ui: ő maga mondta hogy nem veti meg az ismerkedést, nekem ez a könnyűvérűséget sugallja. De lehet én reagálom túl.
2023. máj. 7. 09:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Eddig annyi látszik, hogy te zárkózottabbnak tűnsz, ő meg nyitottabbnak, bulizósabbnak. (Ez nem jobb, vagy rosszabb, hanem más típusok). Nem biztos hogy jól éreznéd magad vele hosszútávon. Nem azt kell nézni, hogy mennyire szép, hanem hogy mennyire jönnétek ki.. ráadásul egy ilyen csinos csajt meg is kell tudni tartani. Mivel te nem vagy bulizós, és nem lehet a lányt pórázra rakni, ezért menne majd a körömrágás, hogy ő elment buliba, ott vajon mit csinál, stb. mert te már nem szeretnél menni ilyenekbe.


Az, hogy "majd mellettem megváltozik", erre nem adnék. Hosszútávon te sem változnál meg senkiért... eleinte igen, de egy idő után eleged lenne ebből.

Én azt mondom, nem a top csajoknál kell kopogni, rengeteg csinos, szép lány van, és ha majd rájössz, hogy mennyit tud adni egy nő a férfi életébe, akkor átalakul kicsit a gondolkodás, mert baromi jól tud esni egy ilyen mély szeretetkapcsolat. Nemcsak két véglet létezik, a 10/10 vagy a 10/1. Inkább a közös elképzeléseket keresném, amiben mindketten hasonló dolgokban érzitek jól magatokat.

2023. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek, latszolag nem nagyon illetek ossze, ha mar az elejen arra jatszol, hogy vajon megvaltozik-e. Az lenne a jo, ha pont amiatt tetszene, amilyen.
2023. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, de milyen hülye kérdés ez?:D


A bulizás miért egyenlő azzal, hogy egy ribi?


Lány vagyok (23) szeretek bulizni, táncolni, szórakozni, koncertre menni miegymás, de életemben egyetlen egyszer kavartam egy idegennel egy buliban akkor is 17 voltam.

Az, hogy valaki szeret szórakozni az nem jelenti azt, hogy mindenkivel össze is fekszik, vagy megcsalja a párját.

A hűség vagy egy kapcsolat minősége nem ezen múlik.

2023. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem itt a bulizas onmagaban is gond a kerdezonek, mert o nem szeret.
2023. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem durván túlzásba esel. Attól, hogy bulizós, nem egy ribi. Nem kellene úgy kezelni, mert ez nagyon sértő, megalázó.
2023. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Fuss minél messzebb, nem vagy párkapcsolatra való ha a buli miatt lenézed.
2023. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Próbáld ki, hogy más programokra, mint a buli, hajlandó lenne-e. Vidd el a Szépművészeti Múzeumba, most ott azt hiszem, Gulácsy-kiállítás van, ha nem ismered te sem, akkor előbb nézz utána, vagy vidd el kirándulni, országot megismerni, Hollókőre, vagy a Szentendrei skanzenba.Ha ilyesmikre nem lesz hajlandó, akkor nem is fog megváltozni.
2023. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
folyt.: vagy lehet, hogy eddig más programokat nem ismertettek meg vele, azért ilyen igénytelen.
2023. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Tehát az a fiatal, aki szeret szórakozni járni, az igénytelen :D

ekkora marhaságot!

2023. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!