Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezzel viccelődik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezzel viccelődik?

Figyelt kérdés
A barátom szólt nekem, hogy nézzem meg a macskámat, mert ő úgy látja, hogy megdöglött. Ezt szó szerint így mondta. Aztán mikor látom hogy nem így van, akkor röhögött egy nagyot, hogy jól elhiszek neki mindent. Én pedig mérges voltam rá.
2023. máj. 7. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem beteges.
2023. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vicc, ha nem tetszik, akkor tedd ki.
2023. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem normális.
2023. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hát, nekem úgy tünik nem is kedveli a macskákat...
2023. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem kivágtam volna a csukott ablakon!

Nem vicces! Beteg idióta!

2023. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Leclerc ***** válasza:
100%
Ő ilyen érzelmi nulla alkat, ha szerinte ez vicces. Szerintem legyen eszed és dobd ki. Ha vele maradsz, azt fogod kívánni, bár egyedül maradtam volna.
2023. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha a barátod ilyen személyiség, tudhatnád hogy csak viccelt. Ha komoly lett volna a dolgog, teljesen máshogy szólt volna. Gondolom te is tudod. Valóban szar poén volt. De csak viccelt. Elletlen vicc volt. Magyarázd el neki miért volt az. És azt is hkgy milyen szarul esett neked. És kérd meg hogy soha többé ne viccelj ilyennel mert a macskád fontos neked. Tudom rossz dolog ez ha magyarázni kell, de a te barátod. Tanítsd ha azt akarod jobb legyen. 30/F
2023. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7. "Magyarázd el neki miért volt az. És azt is hkgy milyen szarul esett neked. És kérd meg hogy soha többé ne viccelj ilyennel mert a macskád fontos neked." Miért mi ő? Az anyja? Vagy mi a fene?


Komolyan hihetetlenek vagytok, az ilyeneket akarjátok javítgatni.

Aztán jönnek tőlé is az ilyen kérdések majd mint ez a jómadár.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Én megpróbáltam normális úton terelni a kérdezőt, higy ő is terelgesse normális keretek közé a párját… De ha nem, hág nem. #7
2023. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkabb primitiv.
2023. máj. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!