Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ezt most én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt most én reagálom túl , és neki van igaza?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megpróbálom röviden , tömören leirni , mi a helyzet nálunk.


Egy évesek lesznek az ikreink , egyedül vagyok velük hétköznap , mivel apa külföldön dolgozik, hétvégén jön csak haza.

Szó szerint egyedül vagyok / voltam a picikkel , nulla segítség. Amit én egyáltalán nem bánok , teljesen jól elvagyok velük. De!! Apa hétvégén haza jön , nagyjából szerintem lámpával menne körbe a házban hogy hol van kosz, pókháló , stb. Soha semmi nem jó , nem elég tiszta , nincs elég rend , se a szekrényekben , sem a fürdőszobában.. konkrétan szerinte sehol. Igénytelen vagyok , trehány vagyok stb.

Pedig higyjétek el , szinte megállás nélkül csinálom a dolgom , mosok , főzök , takarítok minden áldott nap!! De mellette a gyerekekkel is lennem kell, mert annyira lelkiismeret furdalasom van ha nem vagyok velük eleget. Eljátszanak együtt , nem igénylik folyton a tarsaságomat , de akkor is..

Igaz hogy a szekrényekben néha tényleg káosz van,mert van hogy csak feltúrom valamiért, már vettem fiók rendszerezőt is de annyira sok a ruha , kevés a fiók és a szekrény hozzá ....

Én is nagyon szeretem a rendet és a tisztaságot , de van hogy tényleg csak le ülök és bele unok az egésznapos suvickolásba , nézek magam elé és sírni tudnék. Főleg pénteken ,amikor ő haza érkezik. Rettegek szinte , hogy megint mibe köt bele. A gyerekekkel alig volt/van mióta megszülettek , mert folyton dolgozik.

Ma pl le hordott minden kövérnek, hogy kb egy éve néztem pont ugyanígy ki (amikor terhes voltam) , tény és való sokat hiztam terhesség után , de annyira fáj amikor ezeket mondja. És tényleg elhiszem magamról hogy egy nagy szar darab vagyok.

Mit csináljak szerintetek?


2023. máj. 7. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts, ő meg küldje a gyerektartást és kész. Nem kellesz már neki, akármibe fogadok, hogy külföldön van szeretője. Aki szeret az alig várja, hogy lásson, nem azt mondja, hogy milyen kövér vagy mégha fel is szedtél a terhesség alatt és nem azt mondja, hogy milyen trehány vagy, hanem segít szó nélkül!
2023. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

A gyerekek előtt is ekkora p@csfej volt?

Bakker! Két pici gyerek mellett csoda, hogy egyáltalán bármi másra van időd! Ikrek, akik gondolom most tanulnak járni.

Ültesd le, mondd el neki a napirendedet. Ahogy itt leírtad, öntsd rá, amit gondolsz! Nehogy már beleszakadjál a munkába és még rettegsz is, hogy bántani fog (verbálisan ) ha nem lesz minden tökéletes!

Nincs igaza! Neked most a legfontosabb feladatod, hogy a két kicsi biztonságosan megtanuljon járni. Segítség nélkül gondolom sem sportolásra, sem egyéb kikapcsolódásra nincs lehetőséged. Ha besegítene, talán neked is könnyebb lenne.

2023. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen a picik most kezdenek járni. Nemhogy sportolásra, sokszor sétálni nincs időm , csak úgy velük, mint más anyuka. Próbáltam , mondtam neki hogy fogalma nincs milyen két picivel , és amellett háztartás stb. A válasza az volt hogy akkor menjek én dolgozni , O meg mutatna nekem hogy kell csinálni. Szóval eselytelen bármit is megbeszélni vele
2023. máj. 7. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem te reagálod túl. Még egy picivel is nehéz nemhogy kettővel főleg ha most kezdenek el járni, négyfelé futnak. Én a férjedet kidobnám a fenébe. Előrébb nem vagy vele úgy sem, hiszen nincs melletted egész héten, ígyis úgyis neked kell mindent csinálni, de akkor nem mérgezné az életed a megjegyzéseivel.
2023. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt gondoltam én is!! 😓 Csak ha bele gondolok hogy lesz neki más az életében , aki majd a gyerekeket is megkörnyékezi, kiraz a hideg!!
2023. máj. 7. 21:09
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
De a jófiuk nem kellenek..... mindig csak a rosszak. Hát mi az már hogy figyelembe venné a pali az érzelmeid, ugyan már, a bunkóság kell, meg a pénz.
2023. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Leclerc ***** válasza:
100%
5. Hát sajnos ez lesz. A lelki tönkremenetelnél ez is jobb. Sok erőt kívánok a váláshoz! 😉
2023. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Mi az, hogy megkörnyékezi a gyerekeid, mi van?
2023. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Abuzálo kapcsolat.grat.
2023. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, nagy valószínüséggel már van más az életében, az alapján, ahogy viselkedik veled. Öszintén, mi változna, ha elválnál? A gyerekekkel így is-úgy is egyedül vagy, csak annyi különbség lenne, hogy a hétvégéd nyugalomban telik, nem kell félned, hogy megint mibe köt bele.

A gyerekeket megkörnyékezi az új párja - ez megint olyan dolog, azt mondod, hogy nem is foglalkozik a gyerekeivel. Biztos vagy te abban, hogy el is vinné öket láthatáskor? Miböl gondolod, hogy az új csaja is kiváncsi lesz rájuk? Mi tart vissza abban, hogy elválj és rendbe tedd az életedet?

2023. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!