Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen csak akkor latom ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak akkor latom ki huzott jobbra ha le van toltve a tinder gold?

Figyelt kérdés
Par perce regisztraltam, es azt irja ki h van lajkom de csak akkor latom ha letoltom a goldot. De szerintem ez csak kamu lajk, mert ket perce regisztraltam nem hiszem h valaki mar lajkot volna. A kerdesem.hogy ha nem fizetek egyeltalan nem latom? Vagy hogy van ez? Miert jo a gold?
2023. máj. 7. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve az is erdekelne, hogy akit en balra huzok, annak mar nem fog engem bedobni?
2023. máj. 7. 23:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben mindenki lát, az is, akit balra húztál. A fizetős verzióban van olyan opció, hogy csak annak mutasson, akit te jobbra húztál.


Kezdetben mindenkinek feldob, nem kell meglepődni, ha friss regivel ömlenek a lájkok. Ha már egy átlagos nő vagy, akkor pár óra alatt kiakad "99+"-on a lájkszámoló.


Remélem, segítettem :)


35F

2023. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Tinderen ugye úgy matchel két ember h te jobbra húzod őt amikor megjelenik előtted a képe, illetve majd ő is jobbra húz téged amikor előtte jelenik meg a te képed. Értelemszerűen ez kétféle sorrendben következhet be, lehet fordítva is.


Van az az eset amikor valaki már jobbra húzott téged de te őt még nem mert még nem dobta be neked a képét a program.


Na ezek az emberek megjelennek neked mint lájkok az oldal tetején így elhomályosítva. Ezeket alapból nem tudod megnézni, az algoritmuson múlik h mikor dobja be őket neked, és akkor ha oket jobbra húzod abból azonnal match lesz.


A gold meg platinum előfizetés lényege hogy ezt az "azok az emberek akik engem már kedveltek de én még őket nem" listát láthatóvá teszik neked, rögtön olyan emberekből választhatsz akikről tudod hogy ha tetszenek neked biztos hogy rögtön matchelni fogtok.


Ha lány vagy és viszonylag jól nézel ki akkor percek alatt sok likeot kaphatsz, főleg új profillal mert ilyenkor az algoritmus ad egy kis extra lökést hogy bevonzzon. Tinderen nagyjából 3x annyi férfi van mint nő szóval a női lehetőségek számszerűen jelentősen nagyobbak.

2023. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha valakit balra húztál akkor előfordulhat hogy feldobja majd még,de inkább hetek vagy akár hinapok múlva.
2023. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, férfi vagy-e vagy nő, de ha nő, akkor nem érdemes előfizetned, ugyanis a férfiak nagy része mindenkit jobbra húz és utólag válogatnak, így nem vagy előrébb azzal, hogy látod őket, mert könnyen lehet, hogy a többségük sosem fog írni (nekem sosem írtak és más is mesélte már ezt).

Férfiként viszont érdemesebb látni, ki húzott jobbra, mert a nők többsége válogat, nem ész nélkül pörgeti.

2023. máj. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😊. Szerintem ez jo igy, hogy csak azt latom akit en is jobbra huztam, es ugy latom meccselunk e. Valoszinuleg a 99+bol ugy is elobb utobb be fogja oket dobni nekem. Semmikepp nem is fizettem volna elo, tudom hogy nem eri meg.
2023. máj. 8. 22:47
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Igen amugy, az a fura hogy meccselunk, de nem irnak, es lanykent en kezdemenyezek. De gondolom ok kb minden masodik not jobbra huznak, es nehez is lenne ennyinek irni😆
2023. máj. 8. 22:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja. De nem is akarnak.

Nekem anno többszáz matchem volt és csak nagy ritkán írt valaki, az is dugni akart csak, vagy a beszélgetésből kiderült, hogy gáz…

Nekem sosem sült el jól, ha kezdeményeztem. Mindig kiderült, hogyha egy férfi akar valamit, akkor lépni fog. Ha te lépsz, de ő nem akar semmit, akkor vissza sem ír vagy elhal a beszélgetés.

#5 voltam.

2023. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!