Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kíván a párom, vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a párom, vagy vele van a gond? Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kislányunk, én 22 éves vagyok(nő), párom 38 éves.

A probléma,hogy merevedési zavara van.

Természetesen én magamban keresem a hibát,hogy biztosan undorodik tőlem vagy nem kíván,de közben tudom,hogy nem mivel mindig ő kezdeményez és próbálkozik, dicsér, szeret kényeztetni.

(Én azért nem kezdeményezek,mert imádok vele lenni,bármikor benne vagyok és volt már csalódásom e téren)

Szóval tudom h "vele" van a gond, mivel szed rá gyógyszert/zselét...

Ezt dugdossa előlem amúgy, az edzős táskájában. (Mindig én mosok,szedem ki a papírokat vagy ami nem oda való,de egyik nap ezt ő tette és olyan furcsának találtam..pár nap múlva adott volt az alkalom, megnéztem és lám jó volt a megérzés. Azért nem előtte néztem,mivel nem akartam h neki kellemetlen legyen,hiszen nekem is az lenne)

Szúrja magát régóta(edzést), biztosan amiatt van zavara. Mondtam már neki,hogy abba kell hagyni 1001okot is soroltam neki. De hát nem fogja.

Tudom,hogy az a sz** miatt van ez,de mégis magamban keresem a hibát.

Oké,hiztam amit folyamatosan adok le. De a terhesség előtt is volt ilyen probléma pedig ku***a jól néztem ki.

Akkor is nagyon magam alatt voltam emiatt.

A gondom,hogy nem elég a kényeztetés és nem elég az 5 perc Sz*X.

Ráadásul ha én kényeztetem és lekonyul v fel sem áll, akkor nagyon lelomboz, kellemetlen.

Biztos neki is az és inkább kényeztet engem,minthogy megd*gjon.

De hogyan lehetséges,hogy a gyógyszer mellett se legyen erős merevedése??

Pszichés lehet vagy csak a szerek miatt amit szúr??

Nem tudom,hogyan kéne vele erről beszélnem.

Nem akarom megbántani, vagy hogy ezek után kellemetlenebb legyen az együttlét, de közben kéne erről beszélni, megkeresni az okát, de hát nem akarom összetörni...

Illetve hogyan ne ostorozzam magam?? Mindig arra gondolok,oké lehet amiatt de mivan ha mégis én? Nem akarok vele kezdeni már a sz*xbe, mert én is csalódok.

Már arra is gondoltam,hogy szabad utat adok neki. Legyen mással úgy,ha én nem vagyok képes lángba hozni.



2023. máj. 8. 10:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7%

Itt nem az injekcióval van a baj.. Más is szúrja magát mégsincs problémája...


Van neki valakije akihez nagy valószinűséggel érzelmek is vannak.. És mikor veled van vagy lenne ugy érzi megcsalja azt a másikat veled. Ezért nem áll fel neki. Hidd el ez biztos

2023. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

De miért? Mit "látsz"?

Honnan tudod h érzelmileg máshol jár? (Én is gondoltam erre amúgy, sokszor feljon ez bennem)

Amúgy amikor vége lett azzal a személlyel, a nő össze akart vele jönni újra, de a párom már nem.


Mit tehetnék? Mi lenne a helyes döntés? Én nagyon szeretem,de ha ő nem akkor felesleges folytatni szerintem és ostromozni magam évekig.


Amúgy mindenki azt mondja mennyire szeret, látszik rajta nagyon,mert az előző kapcsolatában nem ilyen volt,menekült otthonról de velem meg állandóan együtt akar lenni.


De közben ők ezt nem látják...mutatni bármit lehet.

2023. máj. 8. 15:25
 13/26 A kérdező kommentje:

Hogy deríthetném ki az igazságot??


Munka után 2 napot edzeni megy,utána haza. Hétvégente csaladtaggal jár edzeni reggelente. Utána egesznap velünk van.

Láthatom a telojat, (régen dugdosta a másik nője előtt), mindig együtt megyünk mindenhova, még kozmetikaba sem szeret egyedül menni.

Kapcsolat eleje óta publikus minden és ő osztotta meg.(régi nojevel képet se rakott ki)


Előző évben várandósság miatt végig itthon voltam, együtt csináltuk a házat,mindig vele voltam, mindig kérte h jöjjek ki én is.


Mégis mikor lehetne neki más?

Csak irogatnának?

Vagy régi szerelme lenne az érzelmi kotodes?

2023. máj. 8. 15:32
 14/26 A kérdező kommentje:

3as válaszolónak: Szeretőt keresgélek?

Olvastad ezt az írásomból?


Eszembe sem jutott soha és ha úgy adódna,hogy külön mennénk fogalmam sincs mikor tudnék mással lenni.

Képzeld, annyira szeretem,hogy rajta kívül más megsem fog.

Nem gondoltam,hogy létezik,de hiába látok egy szép fiút,teljesen hidegen hagy és picit sem mozgatja meg a fantáziámat sem.

2023. máj. 8. 15:36
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

11-es butaságot írsz. A testépítők akik élnek ezekkel a szerekkel nagyrészük impotens. Lásd a 2-es vàlaszban írt szakmai magyarázatot. Lehet, hogy van màs valaki lehet, hogy nincsen. Ezt nem tudhatod. De én inkább arra gondolok, hogy a a mesterséges tesztoszteron felborította a hormonháztartását és ez kihat a libidóra/potenciára is.


Kérdező, erre senki sem tud neked válaszolni, hogy van e más nő vagy sem a képben. Az lenne a legtisztább, ha leülnétek és őszintén elmondanàd neki, amit érzel és gondolsz. Szerintem az őszinte kommunikációnál egyenesen, informatívabb nincsen. Lehet itt hipotetikusan találgatni, elméleteket gyártani, de azzal a te problémàd nem oldódik meg sajnos.

2023. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor foglaljuk össze. Adott egy 38 éves pasi évek óta nyomja a szteroidot meg ki tudja még miket, azt a bré már nem vagy csak alig működik, ezen ki van akadva a 16 évvel fiatalabb nője aki 22 éves és van egy 5 hónapos baba is. Vajon mi rosszat lehetne még beleírni? Nincs itt semmilyen megcsalâs meg semmi. Már a többiek is elmondták hogy a cucc miatt nem áll fel. Egy fellegekben járó éretlen kislányt látok aki egész egyszerűen nem akarja tudomásul venni a valóságot.
2023. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Ezen kívül semmi rossz nincs a kapcsolatunkban, nem az a sugardaddy kapcsolat ha valaki azt hinné.

A telket és házat is közös erőből (pénzből) teremtettük meg.

Ausztriában dolgozunk mindketten, szóval nem csak ő által lett az amim van. (Mielőtt valaki azt hinné)

Gyereket is mindketten akartuk,nem csak besikerult. Ő már ott van korban,hogy jó lenne nem húzni és pedig mindig is "fiatal" anyuka szerettem volna lenni.

Főzök,mosok,takarítok,nevelem a gyermekem, kinti munkákban is segítek , ráadásul terhesen is dolgoztam a házban amit csak tudtam.

Koromhoz képest sok nőt megszégyenlítek.


Igen,nem látom a valosagot,mert nem értem,hogy miért nem látja be,hogy nem jó az amit csinál, tagadja hogy az rossz lenne és szerinte nincs semmi negatív benne,semmit se tapasztalt.

Ha kapok egy olyan megjegyzést h biztos a súlyod miatt vagy más van a képben,persze h felerősíti h bennem van a hiba,hiszen jelenleg nem vagyok magammal megelégedve. De aki azt mondja,hogy ő erre nem gondolna az hazudik. Egy ideig látom, hogy biztos amiatt de utána jön az,mivan ha mégsem és én vagyok a hibás.

2023. máj. 8. 17:07
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem könnyű erről beszélni,mivel ezekután megjobban rá görcsölne.

Nem akarom,hogy rosszul essen neki ,nem akarom megbántani.

2023. máj. 8. 17:11
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező... Igazából mit szeretnél? Jöttél kicsit sírni meg sajnáltatni magad? A saját szavaiddal mondtad hogy TUDOD MITŐL IMPOTENS a pasid. De csak fújod a magadét. Beszélni nem akarsz vele mert szegénynek nehogy sérüljön a lelke. Akkor mi legyen? Várod hogy valaki jöjjön egy varázspálcával és rendet rakjon?! Ha leáll a szerekről sem biztos hogy újra fog tudni veled lenni normálisan. Ennyi. Ha tetszik ha nem ez van. Lehetsz te 50 kilós stb ha a pasid egész egyszerűen impotens. Komolyan kérdezem mit szeretnél?
2023. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Vártam,hátha valaki volt ilyen helyzetben és tudja hogy kihez kell ezzel fordulni ha merevedési zavar áll a háttérbe. Mint a drogosoknak elvonó.


Vagy ötlet, hogyan lehet leszokni/leszoktatni.


Illetve kívül állóként néha jobban átlátja az ember.


Helyette kaptam olyat,hogy mást szeret,van neki más, ami rosszul érint mivel nehezen bízok meg emberekben és nem érzem magam még jól a testemben . Persze,hogy megingok és újra magamat kezdem hibáztatni.

2023. máj. 8. 17:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!