Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kíván a párom, vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a párom, vagy vele van a gond? Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kislányunk, én 22 éves vagyok(nő), párom 38 éves.

A probléma,hogy merevedési zavara van.

Természetesen én magamban keresem a hibát,hogy biztosan undorodik tőlem vagy nem kíván,de közben tudom,hogy nem mivel mindig ő kezdeményez és próbálkozik, dicsér, szeret kényeztetni.

(Én azért nem kezdeményezek,mert imádok vele lenni,bármikor benne vagyok és volt már csalódásom e téren)

Szóval tudom h "vele" van a gond, mivel szed rá gyógyszert/zselét...

Ezt dugdossa előlem amúgy, az edzős táskájában. (Mindig én mosok,szedem ki a papírokat vagy ami nem oda való,de egyik nap ezt ő tette és olyan furcsának találtam..pár nap múlva adott volt az alkalom, megnéztem és lám jó volt a megérzés. Azért nem előtte néztem,mivel nem akartam h neki kellemetlen legyen,hiszen nekem is az lenne)

Szúrja magát régóta(edzést), biztosan amiatt van zavara. Mondtam már neki,hogy abba kell hagyni 1001okot is soroltam neki. De hát nem fogja.

Tudom,hogy az a sz** miatt van ez,de mégis magamban keresem a hibát.

Oké,hiztam amit folyamatosan adok le. De a terhesség előtt is volt ilyen probléma pedig ku***a jól néztem ki.

Akkor is nagyon magam alatt voltam emiatt.

A gondom,hogy nem elég a kényeztetés és nem elég az 5 perc Sz*X.

Ráadásul ha én kényeztetem és lekonyul v fel sem áll, akkor nagyon lelomboz, kellemetlen.

Biztos neki is az és inkább kényeztet engem,minthogy megd*gjon.

De hogyan lehetséges,hogy a gyógyszer mellett se legyen erős merevedése??

Pszichés lehet vagy csak a szerek miatt amit szúr??

Nem tudom,hogyan kéne vele erről beszélnem.

Nem akarom megbántani, vagy hogy ezek után kellemetlenebb legyen az együttlét, de közben kéne erről beszélni, megkeresni az okát, de hát nem akarom összetörni...

Illetve hogyan ne ostorozzam magam?? Mindig arra gondolok,oké lehet amiatt de mivan ha mégis én? Nem akarok vele kezdeni már a sz*xbe, mert én is csalódok.

Már arra is gondoltam,hogy szabad utat adok neki. Legyen mással úgy,ha én nem vagyok képes lángba hozni.



2023. máj. 8. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
7%
Hány kilót híztál?
2023. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ehhez nincs köze a testsúlyodnak. Itt az a baj, amit írsz, hogy nyomja magába a tesztoszteron injekciókat. Anno a férjem is felhozta, hogy akarja, de én nem mentem bele. Ő nem tudja megszúrni magát, mert tűfóbiás, én meg ugyan ápolónő vagyok, de megmondtam, hogy nem fogom szúrkálni őt. Izmot akar? Edzen és diétázzon, még meg fogja nekem köszönni. A férjem is 38 éves és ritka az amikor előfordul, hogy probléma van vele az ágyban. Az a baj, hogy tesztoszteron túlzott használata esetén a szervezet automatikusan egyensúlyozni akarja a többletet. Tesztoszteron ellen ösztrogént kezd termelni, emiatt vannak merevedési problémák és, hogy 5 perc tilitolinál nem bírja tovább. Tegye le azt a szart és valószínűleg minden a régi lesz. Ha utána is problémák lesznek, akkor érdemes felkeresni egy urológust, aki a szervi elváltozást zárja ki. Ha negatívak a leletek, akkor szexuálpszichológushoz kell elmenni. Könnyen lehet, hogy a baj a fejében van.
2023. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Problémája van, amit illene orvosolni, ha nem teszi meg, akkor válj el, vagy légy korrekt vele mondd el, hogy szeretőt keresgélsz. 🤷‍♀️
2023. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
A szteroidozik meg ilyenek ő tudja hogy izmok kellenek e vagy a szex:D
2023. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szteroidok odavágtak a hormonrendszerének. Sürgősen le kellenne állnia, márcsak azért is mert így 50 évesen temetheted, mert a belső szerveket is károsítja durván. Ha le is áll, akkor se biztos, hogy rendesen visszáll a saját hormontermelése, mert ilyenkor az leáll, ugyanis kívülről viszi be. A heréi is elsorvadhatnak, talán már össze is mentek. Hát, elég nagy butaságnak tartom hobbi szinten, ismeretlen eredetű vackokkal szurkálni magunkat, de há ez az ő hibája, ő választotta.
2023. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

25ot, de a hasam volt nagy illetve 15 már lement. (Hiába figyeltem az étkezésre, jöttek a kilók, pedig nem voltam cukros. Ha nem figyeltem volna el se tudom képzelni mennyi jön fel...)

Emiatt is gondolok magamra, h nem vonzódik hozzám, de terhesség előtt 57kg voltam és akkor is ugyanez volt.

Ráadásul akkor nem is volt ennyi együttlét mint jelenleg.

Azt betudtam az építkezés miatti stressznek, illetve kapcsolatunk előtt is élt a gyogyszerrel... Szóval jó pár éve benne van...

Lehetséges, hogy nincs meg a szikra??

De az elején minden jó volt..csak fellángolás lehetett az ő részéről?

Mindig azt mondja,hogy nem csinál bárkinek gyereket,(ami igaz mert volt jó pár kapcsolata) o nagyon szeret és vonzódik hozzám és a szokásos tudjátok.


Vagy egyszerre mindkettő a probléma?

Merevedési zavara a gyógyszerektől és nincs meg a szikra?



Ja és a súlyomról: jelenleg is fogyásban vagyok, de lelkileg nekem kéne a mozgás ami nem adatik nagyon meg,mivel nem szeretné h edző terembe menjek mivel vannak férfiak...

Próbálok itthon mozogni, de 0 segítségem van és nem mindig jön össze napközben és jelenleg alig eszek annyira rottyon vagyok,ami tudom h nem segíti a fogyást...

Próbálok vissza térni a helyes útra étkezésügyileg, tudom mi az egészséges nem hiaba adtam le 15 kg-t és még nyár végére a 10et is lefogom.

Szülés után megse mozdult a mérleg kb, nagyon be voltam vizesedve is.. ráadásul első hónapban töltötte belém a cukros rostosokat hiszen azt mondták attól lesz tej... De nem bírtam már, sose ittam annyi cukrosat így abba hagytam minden rosszat.


+1: Ő is hízott hasra,nem sör has mivel nem iszik,hanem zsír/étel.

Engem egyáltalán nem zavar,sokkal jobban néz most ki mint kapcsolatunk elején.

2023. máj. 8. 11:26
 7/26 A kérdező kommentje:

Ki tud segíteni,hogy leálljon??

Nem akar,ha azt is mondaná szerintem titokban szurná magát..


Bele betegszem,hogy ilyen sz*rokat használ.. nem a sz*X miatt,hanem h tudom károsítja magát...

Munkám miatt panik betegség ,depresszió kezdett kialakulni nálam.

Végül terhes lettem,kezdett elmúlni, azt éreztem h megmenteni jött a lányom.

De nagyon hamar vissza tudok esni,ha csak ilyenekre gondolok...

2023. máj. 8. 11:31
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
7 Más van az egész helyzet mögött mint amit te gondolsz. Akihez maximálisan lelkileg kötődik a férjed. Függetlenül attól hány kg vagy, hány éves vagy. Csak testben van melletted, de a szexualitása meg árulkodik róla. Amire hiába szed bármit.
2023. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ha így van,miért szedett már előttem is gyógyszert merevedésre?


Akit nagyon szeretett az után volt egy futó barátnő (őt nem szerette) és jöttem én.


Úgy tudom,h már a "szeretett ex"-nél is használt ilyet.


Onnan tudom ezeket,hogy egy csaladtaggal dolgozott és sok mindent megtudtam róla mielőtt össze jöttünk volna,megismertem volna.


Állítólag már azon a nyáron semmit se érzett iránta,nem érdekelte amikor megismerkedtünk.

( Ismerkedés előtt mondta csaladtagnak ,szóval nem tudott rólam)

Mindig nagy csajozós volt amúgy.

Lehet van más a háttérben?

2023. máj. 8. 11:45
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
9 Az a "családtag" tuti, hogy nem a "barátod" volt. Magyarul nem jót akart neked, mert megvezetett, elég rendesen, ahogy elnézem.
2023. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!