Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kíván a párom, vagy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kíván a párom, vagy vele van a gond? Hogyan segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kislányunk, én 22 éves vagyok(nő), párom 38 éves.

A probléma,hogy merevedési zavara van.

Természetesen én magamban keresem a hibát,hogy biztosan undorodik tőlem vagy nem kíván,de közben tudom,hogy nem mivel mindig ő kezdeményez és próbálkozik, dicsér, szeret kényeztetni.

(Én azért nem kezdeményezek,mert imádok vele lenni,bármikor benne vagyok és volt már csalódásom e téren)

Szóval tudom h "vele" van a gond, mivel szed rá gyógyszert/zselét...

Ezt dugdossa előlem amúgy, az edzős táskájában. (Mindig én mosok,szedem ki a papírokat vagy ami nem oda való,de egyik nap ezt ő tette és olyan furcsának találtam..pár nap múlva adott volt az alkalom, megnéztem és lám jó volt a megérzés. Azért nem előtte néztem,mivel nem akartam h neki kellemetlen legyen,hiszen nekem is az lenne)

Szúrja magát régóta(edzést), biztosan amiatt van zavara. Mondtam már neki,hogy abba kell hagyni 1001okot is soroltam neki. De hát nem fogja.

Tudom,hogy az a sz** miatt van ez,de mégis magamban keresem a hibát.

Oké,hiztam amit folyamatosan adok le. De a terhesség előtt is volt ilyen probléma pedig ku***a jól néztem ki.

Akkor is nagyon magam alatt voltam emiatt.

A gondom,hogy nem elég a kényeztetés és nem elég az 5 perc Sz*X.

Ráadásul ha én kényeztetem és lekonyul v fel sem áll, akkor nagyon lelomboz, kellemetlen.

Biztos neki is az és inkább kényeztet engem,minthogy megd*gjon.

De hogyan lehetséges,hogy a gyógyszer mellett se legyen erős merevedése??

Pszichés lehet vagy csak a szerek miatt amit szúr??

Nem tudom,hogyan kéne vele erről beszélnem.

Nem akarom megbántani, vagy hogy ezek után kellemetlenebb legyen az együttlét, de közben kéne erről beszélni, megkeresni az okát, de hát nem akarom összetörni...

Illetve hogyan ne ostorozzam magam?? Mindig arra gondolok,oké lehet amiatt de mivan ha mégis én? Nem akarok vele kezdeni már a sz*xbe, mert én is csalódok.

Már arra is gondoltam,hogy szabad utat adok neki. Legyen mással úgy,ha én nem vagyok képes lángba hozni.



2023. máj. 8. 10:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés teljesen irreleváns ő szempontból. Ő NEM AKAR ezen változtatni, nem akar leállni a cuccról, NEM AKAR orvoshoz menni ezzel. A fejed tetejére is állhatsz, ostorozhatod magad minden plusz kilóért és gyárthatod a feltételezéseket akkor sem fog változni semmi. Itt bármi is akkor történik ha a pasid hajlandó bármit tenni. Addig nem. Lásd már be.
2023. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Tudom és értem.

De nem veszi észre "magát"??


Férfi vagy nő vagy??


Ha férfi akkor tényleg ennyire nehéz beismerni az ilyet?

Mert ha én használnám és ilyet tapasztalnek ami zavar, hiszen őt is zavarja,mivel látom rajta ...akkor tennék érte,abba hagynám.


Még ami kérdés bennem van: MIERT?MIERT?MIERT?


(MIÉRT NEM AKAR LEALLNI? Tudom,hogy csak ő tudna válaszolni és tudom is a választ: nem káros,ez semmi amit ő tol,nincs ezzel gond,nem szokott gond lenni csak ha fáradt)

2023. máj. 8. 19:59
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok (43),és tulajdonképpen megválaszoltad a saját kérdésed. Mivel neki a libidója nulla körüli, így nem tulajdonít neki túl nagy jelentőséget. Gondolom én...

A másik fele lehet az edzés. Ha nem tolja a cuccot, akkor összeesik mint egy darab szar. Aztán jön a "nincs meg a forma tesó " meg a többi agyatlan terem beli okosítás. Már csak halkan kérdem meg tényleg ez volt a legjobb az összes közül? Ne válaszolj rá költői kérdés. De ott vagy 22 évesen egy 5 hónapos gyerekkel. Ahogy kinéz, a szexuális életed sokkal jobb nem lesz. Hiába van meg mindened, ház meg anyagiak stb mégis egy kalap szar lesz az életed. Nem értem miért nem lehet leülni vele megbeszélni ezt a dolgot. Mert sérül a kis lelke? De cuki... Milyen kapcsolat ez hogy őszintén sem tudtok beszélgetni. Újabb költői kérdés. És igen. Itt jön ki először az a 16 év korkülönbség is...

2023. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy önző senkiházi aki leszarja te mit szeretnél mire vágysz....ez nem FFI.nàlam azonnal kuka az ilyen....
2023. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Szeretem és nem néztem sose a kort. Fejben nagyon nincs ennyi év köztünk...lehet úgy tűnik,hogy buta liba vagyok aki fiatalon szült,de nálam minden tudatos volt és nem bele csöppentem a jó létbe,hanem elő teremtettem, mindig erre neveltek a szüleim.



De amúgy amikor szünetet tart (ami nagyon néha van) akkor egész hamar normalizálódik a helyzet.

(Próbálom magam nyugtatni ezzel a mondattal!?)



Nem teljesen önző,órákig is kényeztet, de hát nekem nem csak az a fontos az együttlétbe.


Furcsa,mivel olyan személy vagyok aki bárkinek bármit megmond,ezzel sose volt gondom.

Neki is bármit,de ez a szex téma...hát erről nem tudok könnyen beszélni...

Ez az egy ami kicsinál és nem vagyok elég erős ehhez.

Még nyomasztom magam ezzel pár napig (remélem csak pár nap), erőt veszek magamon és felhozom ezt a témát, remélem partner lesz a beszélgetésben.

Mivel volt már erről szó, de mindig elvitte más irányba...végül sose volt erőm h teljesen átbeszéljük,hagytam..

Ha kíváncsiak vagytok akkor írok,hogy sikerult e beszélni és hogy hatásos volt e v sem, történt e változás.

(Lehet nem csak a nők szeretnek pletyizni)

2023. máj. 9. 21:38
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
De önző mert a külső fontosabb neki mint az hogy te mire vágysz, tehát végtelenül az...hiàba szépited
2023. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!