Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "40 évesen már van lakás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"40 évesen már van lakás, autó, pénz" dolgot párkapcsolati témában hogy értik pontosan?

Figyelt kérdés

Olyan kontextusban szoktak erre hivatkozni hogy "40 évesen már van lakás, autó, pénz" amikor mondjuk valakinek nehéz az ismerkedés, vagy éppen nincsen barátnője és olyan 15-30 éves korú.


Én csak 25 vagyok de 14 éves koromtól kezdve voltak/van most is párkapcsolatom pedig még nincsen saját tulajdonú lakásom, autóm, és átlagbért keresek.


Elmagyaráznátok ezzel mire utalnak ezzel hogy "majd 40 évesen mert akkor már már van lakás, autó, pénz" ?


Mi lesz 40 évesen?



2023. máj. 8. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Anyagi biztonságra utalnak ezzel. De ne aggódj miatta… Már nem lesz…
2023. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz vele. Itt az oldalon sokan pénzben és vagyonban mérik a párkapcsolatokat. Azt hiszik, hogy azzal tudsz párkapcsolatot találni, ha van autód vagy házad. Nem értik az egész lényegét.
2023. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Azok emberek mentsvára akik kulsejuk , belsejuk alapjan nem jonnek be a noknek .. illetve akiknek van de meg ugy sem sikerul ..
2023. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
25 még nagyon messze van a 40-től. Ha nem szórod el a pénzt, valamit csak veszel belőle, autót pl. Ha meg lesz párod, akkor tudtok közösen lakást venni. Előbb - utóbb összejönnek a dolgok az életben.
2023. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Csak azért mert azzal tudsz párkapcsolatot találni, ha van autód vagy házad (vagy legalább lakásod). Legalábbis ha nem Te vagy Antonio Banderas vagy Hugh Jackman...
2023. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akik ilyet mondanak azok nem párkapcsolatról, hanem együttélésről beszélnek. Gyerekről, családalapításról stb.

25 évesen sok csóró férfinak van barátnője, az nem kunszt. Majd ha 40 évesen albérletben, autó nélkül tolod megnézheted milyen nőd lesz! Mondjuk úgy hogy nem álmaid nője, az biztos! Vagy semmilyen.

Mondom ezeket úgy hogy nem vagyok csóró, sem kutyaütően ronda. Viszont kb 43 éves koromig csóró voltam, se ingatlan se kocsi, se jó állás. Aztán nagyjából másfél év alatt sikerült összerakni kb 20 milkát, most meg még örököltem hozzá 25-öt. CSOK-kal együtt már fel tudnám építeni a családi házat amit mindig akartam, kocsim már van, de azt is jobbra tudnám cserélni. De már hiába, a szép és okos lányok már nem rám vadásznak. Pláne a 40 alattiak! Az én korosztályomban már mindből anyuka lett. Akik meg megmaradtak azok túlnyomó többségben csapágyasak, vagy csak szimplán fiatalabb faszit akarnak és valljuk be hogy kapnak is.

Ezért mondom én neked, hogy ne hallgass az ilyenekre mint pl a 4-es hozzászóló. Hidd el nekem, hogy qrva gyorsan elmegy az a 10-15 év! Most építsd fel magad, még 35-ig bezárólag! Húzz bele és mindened meglehet!


Vagy tengj-lengj mint én... Aztán együtt énekelheted majd velem:


'Az a baj hogy a lányok csúnyák! Vagy szépek és buták.

De ha szépek és okosak is egyben nem állnak szóba velem!.... " :D

2023. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!