Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Nektek előny vagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Nektek előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

lassan közeledek 30-hoz, alig van arcszőrzetem, inkább leborotválom, sportolok rendszeresen, úgy nézek ki mint 20-22 éves (szerintem).

A stílusom változatos, néha laza néha elegáns.


2023. máj. 8. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező ez egyáltalán nem hátrány, inkább örülj neki. Pl. én olvastam már egy 60 éves anyukáról is akire azt hitték hogy a 20-as éveiben járó fia barátnője, mindenki csodálattal nézett rá. Az emberek nagy többsége csodálattal tekint olyanokra akik a koruknál évtizedekkel fiatalabbnak néznek ki.
2023. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy pár tiniknek bejöttem, szerintem nem gondolták, hogy idősebb vagy náluk :D
2023. máj. 8. 13:36
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Mihez képest előny vagy hátrány?
2023. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk egy azonos korú nővel randiznék, neki milyen véleménye lenne?
2023. máj. 8. 13:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten előnyös, ha se borosta, se szakáll, tetszik a borotvált arc. De csak akkor, ha ezzel együtt azért férfias is. Mert ezt nem a szőr teszi, hanem az arc szerkezet, a kisugárzás. A stílus meg álljon jól, ennyi a lényeg.
2023. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát máshol sem vagyok szőrös, se sötét színű.
2023. máj. 8. 13:55
 7/19 anonim ***** válasza:
Valamelyik nőnél előny, valamelyiknél hátrány.
2023. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Persze kicsivel férfiasabb az arcom, de tényleg letagadok simán 5-10 évet :D
2023. máj. 8. 13:56
 9/19 anonim ***** válasza:

Hidd el örülne neki. Te is örülnél neki nem?


Le lehet ezt a válaszom is pontozni. 1-es vagyok.

2023. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9# én nem pontoztalak le. Jól érzem magam így :D
2023. máj. 8. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!