Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra előny vagy hátrány hogy a férfiak kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Ha pl szimpi, és vonzó nektek egy férfi akkor hogyan éritek el így hogy legyen köztetek valami? Így nagyrészt csak azokból a férfiakból válogathattok akik lépnek is.

2022. nov. 30. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez nekem ugymjnd bizonyítás hogy rám van állva én kellek neki, akar engem.


Aki nem kezdemenyez, sziamizukat ír, húzza a randirahóvást, csetelget, nekem csak azt bizonyitja h nem is kellek neki.


Kaocaolatban eleve csak az első alapoz bizalmat.

Megesett már hogy én kezdemenyeztem, de azokban a kapcsolatokban is végig nekem kellett tenni őérte, tartani a lángot, meg körbenyalni, és folyamat kint voltak fél lábbal.


Mindent összevetve aki 2 szalmaszálat se tesz értem, nálam = nem kellek neki eléggé, ha ossze is jönnénk lecserél megbizhatatlan.

Vag, szimplán sivárlelku nem erzelemgazdag nincs benne tűz ami hajtaná. Az is kizáro nálam. Az ilyen megalszik a tej a szájában tipus is mehet balra.

2022. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha a pasi kezdeményez az valahol nekem bizonyitás h kellek neki.
2022. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasi akiért a legtobb női praktikát taktikát be kellett vetnem, irto lassan lett szerelmes is belém, kellett a huzdmeg ereszd meg is, vért izzadtam, jártunk 3 évig asszem


Egy másik nő meg egy csettintéssel szedte fel!

Ugy gondolom en már nem fogom izzadni pasik miatt többet. Ha igazán akar vki engem, az magátol jön és marad, azért nem kell vertizzadni.

En ezt tanultam.

2022. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor tetszik nekik ha a pasi jól néz ki ;) :D
2022. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha kezdeményez, de ha valamiért német mondok, akkor hagyja is abba.
2022. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Előny. Baromira nem érdekel olyan férfi, akit észre sem veszek, minimum, hogy beszélgessen velem.
2022. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Te érted,hog mit kérdezel kérdező? ha "SZIMPI", akkor persze hogy örülnek. férfiaknak kell kezdeményezni, de nyílván manapság nők is kezdeményezhetnek.
2022. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én értem mit kérdezek. Te nem érted. Ha úgy szimpatikus egy nőnek a férfi hogy nem próbálkozott be nála. Mi van akkor ha csak olyan férfiak udvarolnak akik nem kellenek nektek, akik igen azok pedig nem udvarolnak?
2022. nov. 30. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor pattintom, aki nem kell, és várom azt, akinek majd kölcsönösen kellünk egymásnak. Én adom a jeleket, amennyire csak tudom, ha a pasi pedig nem lép, akkor vagy nem kellek eléggé, vagy nem tud boldog lenni, egyik esetben sem rá vágyom.
2022. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, te peldául milyen jeleket szoktál küldeni? Mivel adod egy férfi tudtára hogy nyitott vagy felé?
2022. nov. 30. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!