Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ágyban reggeli, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ágyban reggeli, mennyire romantikus?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 05:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Kinek mi. Régen cukinak tartottam, de volt aki nem szerette és mikor valaki megcsinálta velem sem szerettem. Nekem más a romantika. Én sem odaviszem, hanem elkészítem. A lényeg az, hogy előbb felkelsz és időt szánsz egy nagyon minőségi valamire.., ha az kenyér, akkor ezernyi dolog, ami együtt jó, ha az tojás, akkor rengeteg fűszer, zöldség, és mellé dolgok, stb.

A romantika része, hogy elkészíted a csodát, és ébredéséhez viszed, nem az ágyba. Az ágyba ne vígy ételt! Vidd mellé valahova, és várd meg míg ébredezik, és mellémenve az étel nélkül üdvözöld szerelemmel, majd tárd fel szeme elé az alkotásod, amit az ő élvezete és teste táplálására alkottál.

2023. máj. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Szóval volt aki nem szerette.

Mert ő azt vágyta, hogy amint felkelek közeledjek felé, hogy együtt keljünk és ébredjünk fel, sőt egymásba fonódva.

És én is így vagyok vele, ezért is nem szeretem ha "ágyban reggelit" kapok.

2023. máj. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csipásan, izzadtan telemorzsázni az ágyat.

Ja, nagyon romantikus 🤣

2023. máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom ki az aki felkeléskor tud enni meg van egyáltalán nyálelválasztása.
2023. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, tekintve, hogy én legalább 2, hétvégén 4 órával előbb kelek, mint a barátom, szóval már 3x megreggeliztem, mire ő egyáltalán éledezni kezd.
2023. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felkeles utan mi nem szeretunk egybol reggelizni
2023. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a párom sosem reggelizik, csak kb 11 körül eszik valamit, én meg fél 8as ébredés és kávé után egyből, nálunk kivitelezhetetlen lenne 😄 Még az együtt reggelizés sem szokott összejönni.
2023. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Cukinak cuki, de... inkább ne. Reklámokban meg filmekben romantikus és szép, de én is inkább annak a híve vagyok, hogy mire felébredek, már ott vár a konyhában melegen tartva a reggeli, és ehetünk együtt közösen. Az ágyban nem eszünk, erre én nagyon háklis vagyok, szóval nekem spec nem tetszene.
2023. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem semennyire.Egyrészt szerintem proli dolog ágyban zabálni, mi ilyet nem csinálunk.

Másrészt nem tudunk azonnal enni, ahogy felébredtünk, sokszor kávén kívül nem is reggelizünk.

Ráadásul én azt akarom, hogy ébredés után hagyjanak békén bő fél órán keresztül, ha lehet hozzám se szóljon addig senki.

2023. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Egy kover nonel biztos jo lehet.. amugy ez egy amerikai filmekbol vett hulyeseg szerintem. Az , hogy csinalsz egy ebedet vagy vacsorat ami izre is jo nem csak bekepzeled mekkora fozo mester vagy , annak van erteke.. rosszabb nincs annál amikor elkeszitesz valamit es te is erzed milyen xar de a masikkal megakarod etetni.
2023. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!