Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha a lány, akinél alszotok, reggelit csinál?

Figyelt kérdés

Nálam fog aludni egy fiú, akivel alakul köztünk valami, és arra gondoltam, hogy reggel csinálok baconös, tojasos szendvicset és friss kávét neki, mire felkel:)

Ti értékelnétek?

18L



2015. ápr. 18. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert én szeretek reggelit csinálni :D komolyan
2015. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aladar12 ***** válasza:
nem, mert rosszul leszek, ha reggelizek.
2015. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Először "aludni" fogtok, de csak aztán alakul valami. Hát ez érdekes ;D


Igen, értékelném, de még nem volt benne részem, mivel a volt barátnőmet kirángatni sem lehetett az ágyból...

2015. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
ha nem lesz munkanapom, ak nem feltétlen kell nehéz reggelivel kezdeni, kivéve ha előételnek sexelünk :Đ Wahha haa aaha xD xd
2015. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó ötlet csajszi! :)

F/20

2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nem kérek reggelit.
2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

ezért én gyűrűvel és olyan hétvégi szexxel jutalmaznék hogy még annak is orgazmusa lenne akinek elmeséled...

Az ex barátnőm egy teát nem volt képes főzni, szóval ez egy kellemes váltás lenne... :)

2015. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nekem elég csak egy nedves punci, halk nyögésekkel megspékelve, ja, és hajnaltájt. A tojásokat adom én, meg a kolbászt is.
2015. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, csak ne rögtön az ébredésem után kelljen ennem, mert akkor nincs étvágyam.
2015. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, a csajom pont ilyen

bár én a kávét nem szeretem :)

2015. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!