Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki keveset ír és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki keveset ír és röviden válaszol akkor az minden esetben azt jelentheti hogy velünk van baja?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet élőben szeret beszélni.
2023. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp dolgozik, közlekedik, gyereket kerget, depressziós és önmagával van baja... Ha folyton ignorál és napok múlva ad félszavas udvariassági választ, akkor azért gyanús, nincs kedve veled beszélgetni. De ha addig jóban voltatok és szerinted nincs oka rá, egyszerűbb rákérdezni. Vagy inkább mindig egyszerűbb, mint agyalni :)
2023. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek szerintem is.
2023. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én pl nagyon rossz vagyok írásban, ha személyesen még nem ismerem a másikat. Ezt meg is szoktam jegyezni, hogy ne legyen félre értés. Ha már találkoztunk, alakulgat valami, akkor könnyebben megy. #2vel egyet értek minden egyébbel kapcsolatban.
2023. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem érdekled, nem ér annyira rá, röviden szeret fogalmazni. Több tényezős tud lenni a dolog.
2023. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nőről van szó(jobbacska), akkor rajtad kívül még minimum 5 emberrel chatel.
2023. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!