Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi vélemény érdekel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vélemény érdekel. Mit lathat egy 22éves férfi, 30éves nőben?

Figyelt kérdés

Mik a buktatók

Lehet hosszutávú?

( én vagyok a női oldal)



2023. máj. 9. 16:38
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
63%

Kb bàrmit.


Lukat, pàrt, anyafiguràt, meghódítandó milfet...

2023. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Félreérthető voltam...

Ő kapcsolatot szeretne, én vagyok bizonytalan

Hogy lehet - e ennek komolyan jovoje

Minden jo vele, de nem tudom felretenni ezt kor dolgot

2023. máj. 9. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez tőletek függ csak.
2023. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ha hosszútávon sem tudod félretenni a kor dolgot, akkor nem, nem lesz hosszú jövője.


Amúgy meg miért ne működhetne, ha jól kijöttök(?)

2023. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Milf? Kinek 8 évvel idősebb az anyukája?
2023. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

5. A milfet korosztályra is mondják, bár persze a 30 évesre nem ez a legjobb szó, de egy 30 éves is lehet milf egy fiatal srácnak. De milfnek inkább a 35-45 közöttieket mondják, ez igaz. (Akkor is, ha az adott nőnek nincs gyereke.)


A 20 év korkülönbséges kapcsolatokra is mondják, hogy "az apja/anyja lehetne", de persze manapság szinte senki nem szokott 20 évesen gyereket vállalni, mégis mondogatják.

2023. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan kicsi korkülönbség abszolút komoly kapcsolat is lehet belőle, ennél sokkal nagyobb korkülönbséggel is ismertem boldog párokat.
2023. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor is, ha az adott nőnek nincs gyereke."


De miért? DILF-et nem mondanak helyes idősebb pasikra. Leora senki nem mondja, hogy DILF. Engem azért zavar, mert gyerekmentesként ne nézzenek már anyukának. A vaginám meghallja, kiszárad és bezáródik.


Ez megint szexizmus. Egy pasi lehet vígan öreg és helyes, de egy nőnek mamókának kell lennie.

2023. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Milfnek van már gyereke, azert Milf :D nekem nincs
2023. máj. 9. 17:23
 10/18 A kérdező kommentje:

Huu nem gondoltam, hogy ez mar ilyen elfogadott

Család, barátikor velemenye aggoszt még( még nem tudom hogy fogadnák) hosszutavon igenis fontos, neki 20-25evesek baratai, nekem 30-35

2023. máj. 9. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!