Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi vélemény érdekel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vélemény érdekel. Mit lathat egy 22éves férfi, 30éves nőben?

Figyelt kérdés

Mik a buktatók

Lehet hosszutávú?

( én vagyok a női oldal)



2023. máj. 9. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

8. Milyen szexizmus? XD

A DILF-et senki nem mondja senkire, soha a büdös életben egy nőtől sem hallottam még ezt, ellenben a férfiak rendszeresen használják a milf szót nem erőltetett módon. A dilfet csak arra találták ki, hogy meglegyen az ellentéte, de nincs sok értelme. A daddy-t szokták mondani esetleg, bár az sem pont a milf ellentéte.


"Egy pasi lehet vígan öreg és helyes, de egy nőnek mamókának kell lennie"

Mi? XD Pont, hogy az átlagos picit idősebb nőnek sokkal könnyebb ismerkednie, mint egy átlagos idősebb férfinak. Egy 40-50-es nő is ha felmegy bárhová ismerkedni, bejelentkeznek majd érte, ellenben egy férfival.


10. Miért csak veled egykorú barátaid vannak? Oké, a gyerekkori barátaim nekem is velem egykorúak, de akiket azóta felnőttként ismertem meg elég változatos. 29 éves vagyok, van 35 éves jó haverom és 23 éves haverom is, akiket munkából vagy más helyekről ismertem meg. De a 46 éves szomszédommal is jóban vagyok, múltkor elmentünk kajálni és beszélgettünk egy csomó mindenről.

2023. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Miért ne lenne a dilf-nek értelme?


Ha a fiú 22 és a nő 30, akkor a nő milf, tehát ha a lány 22 és a férfi 30, akkor a férfi dilf.


Pont az a szexizmus, hogy az idősebb nő azonnal mami.

2023. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

12. Felőlem akkor hívd azokat a férfiakat dilfnek mostantól. Azt mondom, hogy a férfiak ezt a szót, hogy milf maguk között természetes módon használják beszélgetés közben. Ehhez képest a dilfet senki nem használja, a nők nem szoktak így beszélni.


Pont, hogy az idősebb nők nem mamik. Sokkal több fiatal srác dugna szívesen idősebb nőkkel, mint amennyi fiatal nő dugna szívesen idősebb csávóval.

2023. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért használod? Miért nem lehet csak dögös nő? Miért kell anyukaként asszociálni rá?
2023. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mikeXxX ***** válasza:
Egy újabb strigulát ! 43f
2023. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom strigula, hogy elmondhassa hogy ő volt idősebb nővel is. Ez a korosztály még szeret élni a lehetőségekkel, ha látja hogy egy idősebbet is megkaphat akkor él vele.
2023. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem 15 -6 evesen is bejottek az idosebb nok de a fiatalabbak is.. ez szerintem olyan , hogy van akinek nem a kor szamit ha nem maga a szemely.. meglatja a szepet a szerethetot benne , es ennyi.. nem mindenki ilyen de ez ettol szep.
2023. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A baragoknak minek kell mutogatnod?? Mi kozuk hozza??


Amugy meg miert ne,ha o jon be.

2023. máj. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!