Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül 1,5 évnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül 1,5 évnél tovább egy lánnyal sem együtt lennem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok de eddig max 1.5 éves kapcsolatom volt. Kicsit zavar hogy lehet velem van a gond. Bár a körülöttem lévő fiatalok nagyrésze szintén kb ennyi idő után szakít. Tehát valami oka lehet hogy sokaknak ennyi idő után ér véget.
2023. máj. 9. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondják, hogy 2 év körül van az első vízválasztó. Eddigre kb felszáll a rózsaszín köd, és elöjönnek a kisebb viták, a másik negatív oldala, a szex sem újdonság már. Ilyenkor vagy fejlődik a kapcsolat, és erősödik, vagy elhidegültök. A konkrét okot nálad nem tudom megmondani, mivel nem ismerlek, amit leírtam, az csak az én megfigyelésem.
2023. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
82%

Lejárt a szavatosságot, Bástya.


Noshát, valszeg valós emberi értékeket nem tudtatok felmutatni,

csak te szereted beleringatni magad valami nem működő dologba.

2023. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Hát figyelj, 1,5 már nem is olyan kevés, nekem még a fél év is csak néhány esetben volt meg, inkább csak pár hónaposak a kapcsolataim.

Biztos van veled is velem is baj,de összességében ez a felgyorsult elcseszett világ is rátesz egy lapáttal. A tinder és hasonló húspiac világa,ahol mindenki lecserélhető, és a végtelen lehetőség, a bőség zavara miatt egyszerűen minden azt sugallja, hogy ne érd be azzal akivel vagy,hanem mint egy fogyasztási cikket, cseréld le és jöhet a következő. Az az igazán szomorú, hogy én ezzel teljesen tisztában vagyok,de ennek ellenére sem sikerül változtatnom a helyzeten, mint ahogy egy alkesz is lehet tudja,hogy jó lenne leszokni,de nagyon nehéz ténylegesen kijönni egy ilyen ördögi körből. Igazából minél több nővel vagy együtt, annál nehezebb lesz ténylegesen elköteleződni valamelyik mellett, egy idő után már szokássá válik a folyamatos váltogatás, én már csak tudom 31 évesen.

2023. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb másfél év mire a szerelem alábbhagy, sokan ezt azzal párosítják, hogy eltűnik az a bizonyos rózsaszín köd, a hibák már nem pozitívan, hanem negatívan csapódnak le, a szeme is milyen, az arca, hogy néz ki, hogy viselkedik, komolyan ilyen a személyisége stb, ezek mind-mind előjönnek és rádöbben az ember, hogy már nem szerelmes, pedig a szerelem után jönne a szeretet, ami egy sokkal mélyebb érzés, és sokkal bensőségesebb mint a szerelem.
2023. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!