Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ez a srác.. Hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a srác.. Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Edzek, sokat, lekötöm az időm. Programokat szervezek barátokkal, de munkában nagyon nehéz. Ott van. Nem fog váltani, és én sem,jó fizu, jó közösség és szeretjük azt csinálni amit. Én 26 vagyok, ő 35.

Mit tegyek még?

Voltak ismerkedések, egyéjszakások, de mindig a fejemben jár.. Egy éve már..


2023. máj. 10. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok infot igy nem tudunk h mi tortent… probald tudatosan realizalni h nincs ertelme vele lenni, nem mukodik vele stb, bar nem tudom mi tortent pontosan 😅
2023. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves volt és érdeklődő, közeledő. Majd egy napon az egyik közös munkatársunk elkezdte magyarázni, hogy szerinte bejövök a sracnak és jó lenne mert neki sincs párja. Belelovaltam magam, mindent jelnek vettem. Aztán nem lépett (mert béna, vagy nem mert, vagy nem akart),pedig milliószor jeleztem neki. Ezután nem beszéltünk mert besokalltam a hónapom alatt, elkezdtem nagyon tartani a távolságot. Aztán most megint közelebb kerültünk. Az se volt jó, ez is fáj.
2023. máj. 10. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez eleg erdekes, akkor lehet nem tetszel neki vagy gyava pocs
2023. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle van-e kedve veled járni?
2023. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Pszichiáter / pszichológus...
2023. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat 35 evesen azert csak elvarhato ha akar vmit akkor lep. De azert 1 ev alatt te is megkerdezhetted volna konkretan h mi a helyzet ha mar ennyire szenvedsz 🙈
2023. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi fszik várjuk a sültgalambot… hmm
2023. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Crisopher ***** válasza:
100%
Ezt tényleg több értelme lenne a sráctól megkérdezni, mint tőlünk
2023. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit túlmisztifikálod a helyzetet.

Bármit kihozhatnál a szituációból,csak egy kávé és őszinte beszélgetés kellene hozzá kettesben...Persze,tudom,mondani könnyű,de amúgy miért jobb magadban búslakodni,mint megkérdezni,hogy lenne-e kedve meginni valamit,csevegni?!😀

Nem bántásként írom,csak simán lehetnél aktív meg bátor,az még abszolút nem nyomulás szerintem!...

2023. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy közös programot felajanlottam még decemberben. Azt mondta jó, aztán másnap megkérdeztem, hogy na akkor..? Kérdezte, hogy mikor, akkor mondtam ha legközelebb lesz ez az alkalom. Hát lett.. Vártam, hogy elhív. Nem tette. Szerintem nem érdekelte, vagy elfelejtette. Mindjuk április végén volt ez az esemény, több mint 4 hónap és sok beszélgetés kimaradt.
2023. máj. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!