Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen a srác, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen a srác, hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk (diákmunka) vidéken, ugyanabban a városban lakunk; évközben meg mindketten Budapesten tanulunk csak más sulin. Ő más munkát csinál, mint én. Néha együtt, egy helyen vagyunk, néha meg nem egyezik a beosztásunk, akkor nem látom őt.


Ő 22 éves én 20. Már többen mondták melóban a munkatársak, hogy éreznek valami 'vibrálást' köztünk, meg nagyon jól elbeszélgetünk amúgy is a sráccal :)


Nem egy nagy facebook függő, szinte sosincs fent facebookon, mobilon (meg melóban ha internet mellett van és van szabadideje) akkor se facebookon lóg. Játszik egy zenekarban, fellépnek sokszor meg mindig a haverjaival szokott telefonálni :D ha egy nap 5-6szor nem látom telózni egyszer sem a 8 vagy 12 óra alatt :D

Talán 2-szer vagy 3-szor írtam neki most nyáron, hogy elindítsak valami beszélgetést pl. "basszus megint késett a vonat, te odaértél?" meg ilyenek :D

de ezekre egyszer, ha visszaírt, máskor nem. Meg chat-en sem látom sokszor fent, az utolsó bejegyzés kb. júniusi az idővonalán.


Társasági ember, mindenkivel kijön melóban meg az 50 évessel ugyanúgy tud dumálni mint egy 18 évessel, szóval mindenki kedveli :)

sokszor van a haverjaival, kocsma meg ilyesmik, zenekar. Csak fb-n nincs fent sokszor. :/


Mi tévő legyek? Mert melóban csomószor szemeztünk, meg elpoénkodunk, hecceljük egymást (pl. eldugtam a kajáját :D) csak amúgy nem beszélgetünk facebookon, telószáma sincs meg. Így meg nem tudok közelebbi kontaktba kerülni, szóval értitek...


mit tegyek?

20/l


2013. aug. 11. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ne a facebookon akard megismerni! Élőben! Amúgy meg arra is várhatsz, hogy ő kezdeményezzen, ha elég jelet küldtél...
2013. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

*ha egy nap 5-6szor nem látom telózni, akkor

egyszer sem a 8 vagy 12 óra alatt :D szóval sokat telózik de csak haverokkal, meg fellépések miatt

2013. aug. 11. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem küldtem elég jelet...

sokszor nézek a szemébe, mindig mosolygok (nem tudatosan, csak ha meglátom alapból mosolyognom kell)

Tegnap pl. szóba jött a masszázs, wellness téma, és mondtam jól masszírozok, erre kérdezte: "igeeen? na azt kipróbálnám" :D

Mondtam oké, és kb 4-5 percig masszíroztam a hátát. Azt mondta nagyon jó volt meg láttam jól esett neki:D


Félre ne értsetek, nem vagyok k**va-típus, hogy minden jött ment srácnak megmasszírozzam a hátát, nem szoktam. Csak gondoltam, ezzel is "küldök valami jelet" szóval értitek.

2013. aug. 11. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd el randira egyszer munka után!
2013. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívd el randira, elég ha továbbra is u.így keresed melóba a társaságát, beszélgettek heccelitek egyát stb.


22 éves, nem óvodás.. ha v.kivel össze akar jönni ( veled) akkor ő is tud kezdeményezni, elvégre ő a FÉRFI ....


Ha annyira akarna veled melón kívül is beszélni, szerintem tudja,hogy hol keressen.......

2013. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*egymást
2013. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen te elég jelet küldtél, ne hívd el randira!

Most "hanyagold" egy kicsit, várd,hogy ő keressen..

2013. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!