Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostingoltatok már valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingoltatok már valakit, azért mert fontos volt nektek és így jobbnak láttátok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hm..gondolom azt histed, hogy azert tunt el valaki az eletedbol, mert fontos voltal neki es felt az erzeseitol..

De a valosag az, hogyha valakinek fontos vagy eszebe sincs eltunni.

2023. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

#1

Azok szoktak eltűnni akik párkapcsolatban vannak vagy házasok, és egy harmadik fél felé kialakulnak érzelmeik. Van aki inkább eltűnik, mert nem akar jobban belebonyolódni pl. egy szeretői viszonyba. Főleg ha már mindkét fél részéről érzelmek vannak. Gondolom így értette a kérdező, hogy fontos a másik annyira hogy nem akar fájdalmat (lelki) okozni neki.

2023. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ja engem ghostingolt egy exem kb fel év kapcsolat után. Biztos azért tette, mert annyira számítottam neki. Nem azért, mert egy gerinctelen takony volt :D
2023. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Es mindekozben mazochista vagyok es hazas.
2023. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem csak.olyan volt hoy egy nőcsábász alfa szállt rám, aki túl helyes meg ilyenek.

Én meg semmiképp nem akarok olyan kapcsolatokat amikben vagy kihasználnak, de ha nem is, akkor meg a páromra nyomuló kísértések csináljanak ki.

Amúgyia úgy jött ki a lépés hogy egyszet 100 km-rel arrébb vállaltam el tőle munkát és költöztem, aztán meg 300 km-rel arrébb ugyanez.

Ő meg utánam jött 100 km-re is, aztán meg 300 km-re is. Hogy de ő bizonyít, meg higyjek neki, nem olyan.

Kb egy hónap múlva kezdett nekem derengeni hogy 5 percre szóba állok vele és meghallgatom egyszer.

És happy end.

2023. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen.
2023. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 Sok boldogságot Nektek:) Jó volt ilyet olvasni.
2023. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Habár volt még benne pár csavar, nem csak ezek.

2023. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi van? Na várj ismerkedtetek személyesen, randiztatok, és betojtál neki megmondani, hogy nem akarod tovább folytatni? Aki fontos a másiknak az nem ghostingol, etesd csak magad ezzel, hogy mert fontos volt neked ezért ghostingoltál.


Ghostingolni csak azok szoktak akik le akarnak lépni. Nyugtasd magad abban a mellébeszélésben, hogy mert jobbnak láttad így, aha neked jobb, a másiknak örök bizonytalanság, és tudatlanság, amiből önbizalomhiány is kialakulhat, vagy nem hisz el semmit senkinek típusú védekező reakció, pláne aki még naív, aki meg már nem az azt fogja gondolni, hogy oké, akkor ő is ilyen lelépős. Elképzelés jobbnak gondolod így, vs. valóság, mert magadnak is gyáva vagy bevallani, hogy gyáva voltál odaállni elé, hogy megmond, bocsi de nem akarod folytatni tovább. Dehogy fontos az a másik. Egy mondat semmi több, és gyorsan tovább tudott volna lépni akit ghostingolással bizonytalanságba tartottál. Buta vagy. Vesztegeted az idejét immáron úgy, hogy kamillázik hogy mi történt.

2023. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem ghostingolt már egy nő, neki az volt fontos, hogy legyen egója, jópofiskodjon.
2023. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!