Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mennyire fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyire fontos az egzisztenciális egyensúly egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A rózsaszín köd felszállása után, tudatos családtervezésnél számítana neked nőként/férfiként, hogy a párodnak van-e biztos megélhetése?

2023. márc. 8. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy számít. Elvárom a páromtól, hogy akármennyit is keres, de így vagy úgy, képes legyen önállóan is megélni.

Ha ez megvan, nyugodtan közös kasszára lépek vele, mert tudom, hogy nem fogja elherdálni a pénzünket.


A pénzügyi tudatosság szexi.


F29

2023. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az számit smucig e a pàrom vagy nem. Ez keresettől független.

Aki bajban hátat fordít, vagy ingyenélősködni akar, az ugy igyenis számít.

2023. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*igenis

Az ilyenekkel mégcsak nem is tervezek komolyan.

2023. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Amíg csak összejárunk dugni meg heti 2-3 alkalommal randizunk, addig nem érdekel semmi ilyesmi. Komolyabb terveknél, összeköltözés-családalapítás egyértelműen fontos, mondhatni elsődleges prioritás. Nem csak az, hogy eltartsa magát, hanem legyen megtakarítása, félretehető pénze, mozgástere a költségeiben, ne legyen centire kiszámolva, hogy neki magának a bevétele fizunaptól-fizunapig forintra be van osztva, és ha emelkedik a rezsi vagy le kell cserélni a hűtőt, akkor meg van lőve.
2023. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha én azt várnám el, amivel én rendelkezem, valszeg az életben nem lenne senkim. Mondjuk így se lesz, de az mellékes.
2023. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, nagyon is számít. Es nem az hogy mennyit keres, hanem hogy azt stabilan. Felőlem tanár is lehet, én is dolgozok, én sem akarok ingyenélni.

A másik fontos, hogy mennyire szorja a pénzt. Pl ha neki mindig kellenek (márkás) uj ruhák, meg evi többször is wellness, meg annyi kaját vesz hogy a fele kuka, meg oda is autoval megy ami tömközzel gyorsabb, vagy ugyanannyi, meg stb, az akkor is rossz pont ha jól keres, mert az a helyzet bármikor változhat.


N

2023. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sokkal fontosabb szempont a másik pénzkezelési szokásai, mármint, hogy egyezünk-e ilyen téren.
2023. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, ahogy az is, hogy hasonló pénzügyi kultúrával és értékrenddel rendelkezzünk, vagy legalábbis megtudjuk egymást győzni dolgokról ész érvekkel. Ha a páromnak marha drága hobbija van, amire a gatyáját is elkölti és utána tőlem kér pénzt kajára, míg nekem tök más elveim vannak, az nyilvánvalóan nem működőképes. Szerintem az a tiszta, ha mindent fele-felében teszünk a kapcsolatunkba és a közös életünkbe indulásnál, utána pedig bátorítjuk egymást, közösen dolgozunk a céljainkért és határ a csillagos ég. Nincs enyém-tiéd, mert a te sikered ugyanannyira múlik rajtam is. Az idő, amit te a sikeredbe fektettél, azt én is belefektettem, mert lemondtam a közös időről, intéztem a gyerekeket, ezer százalékon égtem, stb. És így van ez fordítva is. Ha én elmegyek egy képzésre, plusz tudásra teszek szert, majd azt sokszorosan kamatoztatom, azt azért tehetem meg, mert a családom lehetővé tette. Szerintem ez innentől kezdve ennyire egyszerű.

El sem tudom képzelni a kiegyenlítetlen viszonyú kapcsolatokat. Hallottam eleget ahhoz, hogy úgy érezzem, ezek eleve halálra vannak ítélve sok esetben, de ez csak az én véleményem.

2023. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!