Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi barátom máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi barátom máshogy kezdett el viselkedni, szerintetek mást is akar a barátkozáson kívül?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hosszú lesz!

Nagyon jó kapcsolat van közöttünk, rengeteget beszélgetünk személyesen, messengeren, telefonon is, minden nap. Nagyon egyezik a humorérzékünk de mélyebb témákról is tudunk beszélgetni. Amiben csak tudunk, segítünk egymásnak. Kirándulni is voltunk együtt.

Viszont nemrég elgondolkoztam azon, hogy még senkitől sem kaptam ennyi törődést, figyelmet és szeretetet. Rengeteg időt szán rám és sok gesztust tett már azért, hogy örömet okozzon. Ő nekem olyan személy, akit tudom, tényleg bármikor hívhatok és megpróbál segíteni.

Tegnap reggel még pizsamában voltam amikor hívott, hogy 1 perc múlva ott lesz a kapuban, ad valamit. Látott már smink nélkül, kócosan így kisétáltam és közben láttam, hogy meredten bámul rajtam valamit. Utána mindenhova nézett kb csak rám nem, beugrott a kocsiba és elment. Bent a házban esett le, hogy azt bámulta ahogy "mozognak" a melleim, mert a pólóm alatt nem volt melltartó. Ma is találkoztunk és rajtakaptam, ahogy bokától felfelé jól végigmér lassan és a tekintete olyan más volt.

Ez természetes minden férfi-női barátságban? Össze vagyok zavarodva és csak ezen az egészen jár az eszem.

27N


2023. máj. 10. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Többet akar, mint barátság.
Ez csak barátság a részéről.
8 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amíg nem hív el randira, nem próbálkozik be valamivel addig két dolgot feltételezhetsz: 1) Vagy csak barátként tekint rád 2) Nem mer lépni.


Majd lépni fog ha akar.

2023. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Túl kihivó és mesterkélt voltál számára, és hátra lépett. Észrevette a trükközésed. Ezt elszúrtad-ennél az embernél végképp.
2023. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
2+ Ez az ember pont nem az a tipus aki észnélkül, csak az alsófertájával közlekedő mindenkit ... Szerintem ennél egy életre elvágtad magad ezzel az előadással. Hiba volt elveszteni egy ilyen fazont.
2023. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szerelmes beléd, elég egyértelműnek tűnik.
2023. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

4 Ha szerelmes lenne belé, akkor a fazon nem lépett volna hátra, hanem előre kettőt, és le sem tudta volna magáról vakarni. Kérdést meg végképp nem irt volna ki róla, ráadásul ilyet.


Ne áltasd az illetőt, mert csak neki lesz rossz.

2023. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5# ne haragudj, de hol van az a rész, hogy a fazon hátra lépett? Én nem látom. A pasi zavarban volt, azért húzta el a csíkot. A helyzet egyértelmű. Nem mindenki egyforma, van, aki nem olyan rámenős ám…
2023. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6 "Utána mindenhova nézett kb csak rám nem,"


Ennyire nem ismered a férfiakat és a reakcióikat?

2023. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7# de, ez a zavar jele. Itt te vagy, aki nem tud szituációt értelmezni. Egyébként meg nem vitatkozom tovább, szerintem ez több, mint barátság. Tapasztalat.
2023. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ott abban a pillanatban félrenézett még nem jelenti, hogy a viselkedése is megváltozott volna. Nem is írtam ilyet. Ugyanúgy keresett utána és ugyanúgy beszéltünk. Nem is értem milyen trükközésről beszélsz. De a többieknek köszönöm a válaszokat akik értették mi a kérdésem.
2023. máj. 10. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9 Akár mennyire nem tetszik a válaszom nektek. Ha a látvány egy férfinek tetszik, és zavarba jön, az elpuirul egy pillanat alatt-férfiként és még ha egy pillanatig félre is néz, utána rögtön keresi a szemkontaktot. És nem hátralép.


Ti akartok olyat bemagyarázni ami nincs. A férfiak nem ostobák, főleg mostanság nem még ha annak is nézitek őket. Egy ilyen ócska előadáson ami ki lett írva-minden nő ismeri az ilyen előadást-no nem azért mert valaha szüksége lett volna rá-pontosan tudja kik teszik ezt, mi célból. Ez játszma, és egészséges, kívánatos nőnek nincs szüksége ilyenre. Mert az egész lénye minden játék nélkül kívánatos. És nem kell ahhoz meltartó nélkül felvenni egy polót..főleg nagy mell esetében, ami még csak nem is szép melltartó nélkül. Legyünk őszinték.


Tetszik nem tetszik ez van. Nem minden faszinak jön be a magát kellető nő, aki szűzk.vát prbálja előadni, miközben ordit róla, hogy ordas nagy k.va

2023. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!