Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kérdezrtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kérdezrtt rá, és miért keres ha amúgy csak állitása szerint barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


6 éve van párkapcsolatom, van pár jó akarom akik tönkre akarják tenni,csak mert utálnak meg egyebek. Bővebben nem mennék bele. Van egy srác, csak ismerösöm anno dumáltunk párszor mikor még tinik voltunk,anyukájával évig együtt dolgoztam.Csak Facebook-on az ismerösöm amúgy.

Ez a kedves csaj csinált kamu profilt , és írt minden pasinak aki pl lájkolta a bejegyzésemet, köztük van ez a srác is. Olyanokat írt h szexre vágyom (párommal minden rendben ezt hozzáteszem) stb, próbált befeketiteni előtte, meg előadta milyen jóba vagyunk,meg szerinte nekem a srác mindenféle téren oké lenne, :D

Naszóval a gyerek számonkérte a dolgokat, leirtam h boldog apcsolatban élek, nem kell másik pasi, viszont a sok okostojás miatt hozzáteszem, h attól h párkapcsolatom van igen is szoktam pár havonta találkozni ismerösökkel,barátokkal legyen férfi vagy nő és ennyi,pont!

A srá zta folyamatosan keres, pedig előszőr bunkó volt stb. Most meg 2 napja mint akit kicsréltek.

Éjjel feltett egy érdekes kérdést, igen tudja h van barátom nem titok senki előtt. "Kérdése: Tudom h van barátod,de ha nem lenne akkor szeretnék e tőle valamit?"


Ez most olyan dolog ha szingli,egyedülálló az ember is teljesen más mint kapcsolatba. Egértelmű h sem miatta se senki miatt nem szakitanék a barátommal,az nem én vagyok .De honnan kéne tudom ha netalántán szingli lennék akkor mi lenne??

Állitása szerint barátkozna velem, ami néha irogatnánk aztán egyszer ha ugy alakul taliznánk hátcsó dolgok nélkül..nem értem mirt fontos számára ha egyedüllennék mit tennék?



2018. máj. 12. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy neki miért fontos ez a válasz, hanem az, hogy téged miért érdekel, ha kapcsolatban vagy, ahol minden rendben. Számít valamit?
2018. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Attól h kapcsolatom vna,miért ne érdekelhetne ?:D

Baromira nem változtat semmit ha érdekel

Legalábbis nálam nem, az h másnál ilyen szituáció változtt valamit ..egyéni dolga

2018. máj. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!