Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad bókolni házas vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Ádám2 kérdése:

Szabad bókolni házas vagy párkapcsolatban lévő hölgyeknek?

Figyelt kérdés
Szabad-e, illik-e bókolni, kulturált módon megdícsérni valamilyen külső vagy belső tulajdonságát egy foglalt hölgynek?

2023. máj. 10. 22:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Szabad egy bizonyos határig. Mondjuk azt hozzátenném, hogy engem 8 éve jól működő párkapcsolatban élő nőként egyáltalán nem érdekel, hogy egy másik férfi szerint jó illatom van vagy csinosan áll rajtam egy ruha (én ilyen bókokat kaptam), mert az én életemben ebből nem következik semmi, érdektelen információnak érzem.
2023. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi küldött válaszokat!

A többségükkel én egyet.

Szerintem is csak kulturált bókokat szabad mondani (nem félreérthető, nem szexuális tartalmút, nem igénytelent vagy tahót... stb.)

Azonban örülnék ha tudnátok mondani pár példát arra, hogy mi fér bele pl. egy szép nő külsejének a megdícsérésébe. Számomra az igazi kérdések ezzel kapcsolatban merülnek fel. :)

2023. máj. 12. 22:15
 13/21 A kérdező kommentje:
(* ,,... én egyet értek.'')
2023. máj. 12. 22:17
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván nem azt kell mondani, hogy jó a segged😂😂
2023. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze,miért ne lehetne?
2023. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves kommenteket. Azonban ti túl pozitívan álltok hozzá ehhez a kérdéshez, vagy kb. csak kétszer-háromszor láttatok olyat, amikor egy férfi bókolt egy nőnek. És csak annyi alapján mondtok vélemény...

Az én tapasztalataim alapján, mi magyarok sajnos képtelenek vagyunk normálisan kezelni a „bókolást”, mint olyant. Nem tudjuk hova tenni.

Akár hányszor bókoltam kulturátan egy hölgynek, utána azt leste, hogy mikor hívom el randizni, meg teljesen túlgondolák azt, hogy megdícsértem pl. a pulcsiját. Vagy például, máskor egy esküvőn, lagzin megdícsértem egy ismerősömnek a feleségét mert nagyon szépen nézett ki. „Nagyon elegánsan néz ki a feleséged. Büszke lehetsz rá, hogy ilyen szép feleséged van.” Senki nem lepődött meg ezen a barátok közül. De a nő le volt döbbenve, a pasi meg zavarbajött.

2023. máj. 19. 20:35
 17/21 A kérdező kommentje:

Számos más példát tudnék sorolni, pl. amiket nekem meséltek mások, stb.!...

Szóval szépen hangzik az, hogy „Dícsérjük meg a hölgyeket, mert az jól esik nekik, megérdemlik azt, mert jár az nekik ;)” meg az hogy „Szép gesztus bókolni” De ehhez intelligencia is kéne az emberek között, és akkor nem keresnék a férfin utána jeggyűrűt..., meg a drága férjek nem vennék zokon, hogy valaki megdícséri az asszonykájukat. "-.-

2023. máj. 19. 20:41
 18/21 anonim ***** válasza:
És most ez miért jött ki belőled? Nyilván a többség (férfi) feltekeny lesz, higy egy másik férfi bokol a párjának. Itt ez nem szokás 😂Azr gondolják akarsz vmit tőle.
2023. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pl, 30 éves házasnak lehet mondani, milyen csinos vagy, még 50-nek se látszol. Csak vicc volt, ezt igazából szülinapokon szokták bókolni poénosan férfi családtagoknak.


Nőnek amúgy azt hogy csinos vagy, jól áll az új frizura, vagány az új cipőd, ragyogsz ma, stb.

2023. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 18-assal.

Sajnos pont ezzel van a probléma, hogy félreértenek azok a pasik minden lófingot!...

Azért az beszédes, amikor egy pasi egy ilyen pozitív visszajelzést nem képes kezelni. Felmerül a kérdés, hogy mennyire bízik az ő feleségében...

2023. máj. 20. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!