Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miert igénylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miert igénylik hogy baratnojuk/barátjuk házastársuk legyen ? Pusztán azért hogy ha szexuális igényeik vannak akor kéznél legyen vagy anyagi okok miatt? Hogyan erthetnem meg jobban az embereket ?

Figyelt kérdés

Enis ember vagyok mi lennék más. de annyira más vagyok hogy igazából semmi szükségem nincs se barátokra se barátnőre csak a szexualitás hiányzik.


Full nem értem az embereket utalnak egyedül lenni én meg pont ezt keresem .

Ami nektek a jó az nekem rossz és fordítva.



2023. máj. 12. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek szexuális igényeim, ha nem vagyok szerelmes, és a legtöbb ember így van ezzel.

Olvasd el a Mennyei próféciát, abban magyarázza el, hogy egy bizonyos ideig az emberek nem képesek előállítani az ellenkező nem energiáját, így kívülről kell beszerezniük egy ellenkező nemű embertől.

Ezért igénylik.

2023. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván nem szexuális igények miatt, szexelni bárkivel lehet. Anyagi érdekek miatt.
2023. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Elég baj ha valaki csak a szex miatt házasodik.


Én is nagyon szeretek egyedül lenni, mégis mindig volt kapcsolatom, bár nemsokban birtam hosszabb távon.

A párom meg mégjobban antiszoc, nem is szeret egyáltalán emberek közt lenni, de társra neki is szüksége van. Es ez igy tökéletes is, nagy a ház, nem vagyunk egymás nyakán, a hobbink pedig mind közös, és egyik sem kapcsolódik emberekhez.

2023. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége nem autista.
2023. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1#hat nemtudom én sose voltam szerelmes de mindig is volt szexuális vágyam.


2# de annyiból jobb a szexualitás szempontjából a kapcsolat hogy mindig kéznél van nem kell keresni.

De enis azt látom hogy főleg anyagi érdek mert saját bőrömön érzem pl hogy hiába keresek 400 felett ami egy viszonylag jó melós fizu egyedül nemtudok venni ingatlant ha fejem tetejére állók se.

De ha lenne egy 300 kereső asszonyom már az 700 és úgy igen

2023. máj. 12. 16:09
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"1#hat nemtudom én sose voltam szerelmes de mindig is volt szexuális vágyam."

Akkor neked szükséged van párra, mért mondod, hogy nem érted, mért van az embereknek szüksége rá?...

2023. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"annyiból jobb a szexualitás szempontjából a kapcsolat hogy mindig kéznél van nem kell keresni"

Ez nem így van, mert nagy valószínűséggel neki nincsen a semmiből szexuális vágya, tehát szeretni kell, érdekődését felkelteni, és nem is ér rá mindig, hiszen dolgozik vagy tanul, ellátja magát, takarít, vásárol, eszik, alszik, varr, utazik, ez az ideje 98%-át lefoglalja egy embernek.

2023. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szex van meg pénz. Egy igazi társsal jól telik az idő, segítitek, támogatjátok egymást a hétköznapi életben, nehézségekben. Az a támogató közeg és gondoskodás, amit a páromtól kapok, felbecsülhetetlen
2023. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Van aki társas ember, van aki a kettő között és van akinek semmi igénye társaságra. Ezt felesleges magyarázni, mert úgyse érted meg, mivel Te nem ilyen vagy.
2023. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 megelőztél, egy kisebb összeget nyugodtan rá mernék tenni.
2023. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!