Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan,hogy ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan,hogy ismerkedésnél vagy párotoknak hazudtatok a munkátokkal kapcsolatban,azért mert szégyelteték a munkátokat?

Figyelt kérdés
Vagy mert féltetek,hogy mit szól hozzá?

2023. máj. 12. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Letagadtam, a későbbi férjemnek, hogy saját cégem van, alkalmazottnak mondtam magam, ami félig meddig igaz is volt-csak saját cégben. Később derült ki számára mekkora és mit csinálok, de ahhoz bizonyitania kellett, hogy betekintést engedjek neki.
2023. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
1+Ez mondjuk már nagyon régen volt, de jól döntöttem.Jó volt a megérzésem.
2023. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem, miért kellene hazudnom?
2023. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Mindig letagadtam sokáig ment is de valahogy mindig lebukás. Jelenleg postás vagyok de voltam lovász is sokáig legutóbb pedig vadőr amiről vagy 2 évig nem is tudott senki igazából
2023. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Sosem hazudok semmiről. A párkeresésnek az a lényege, hogy olyat találjak, aki magamért szeret, így ennek sosem láttam értelmét. Igaz nekem nincs is mit szégyellnem, ha lenne, tennék ellene.
2023. máj. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az exem azt hazudta hogy étteremben pincér. Később kiderült hogy gyorsétteremben volt kiszolgáló...
2023. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!