Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a páromnak 40 éves koráig ennyire nem volt sikere a nőknél?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon helyes, szexi. Minden ismerősöm kérdezi, honnan szedtem ilyen jó pasit. Izmos a teste. Férfias. A hangja szexi. Okos pasas, vagány, igényes. Irtó jó a humora. Laza, határozott, de udvarias, kedves. Sok mindenhez ért, ügyes. Romantikus és ragaszkodó. Ahogy telik az idő, egyre inkább csodálkozom, hogy lehet ilyen szerencsém vele. Nagyon jó vele. Egyik exem sem ér a nyomába sem.

40 éves, és eddig csak rövid kapcsolatai voltak. Minden nő dobta őt rövid idő alatt. Főleg azzal az indokkal, hogy nekik sok ez, nem akarnak éppen kapcsolatot meg ilyesmi. Nem értem. Lassan 2 éve élünk együtt, és nem fogom fel, hogy lehet az, hogy egy ilyen pasast senki nem fogott meg és őrzött hét lakat alatt.

Én eléggé válogatós vagyok, mégis minden képzeletemet és vágyamat felül múlja a párom. Ő pedig irtó boldog, hogy végre van egy tartós kapcsolata, és feleségül akar venni. Szerintem kaphatna nálam szebb, szexibb nőt. Félek, hogy a szerelme amiatt van, mert én szeretem őt, eddig viszont senki nem szerette. Azt mondja, boldog velem és én vagyok neki a legszebb nő.

Lehetséges, hogy amiatt értékel fel engem, mert másnak ő eddig nem kellett? Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy nem volt sikere a nőknél? Én úgy látom, hogy a környezetem eléggé el van ájulva tőle, nagyon kedvelik és vannak barátnőim, akik szinte csorgatják a nyálukat utána.


2023. máj. 13. 00:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez így nagyon furcsa.
2023. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
vagy ő dobta ki minden nőt. lehet csak ki akarta élni magát
2023. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én plátói szerelmem pár évvel fiatalabb, de ugyanilyen. Sajnos, már megszakadt a kapcsolat, szóval lehet, azóta megnősült, de nagyon jó pasi, mindenki odavan érte. Nem egy éjszakásokra hajt, szeretne családot is, mégis egy-két év után vége lesz a kapcsolatainak. Szerintem azért, mert rengeteget dolgozik, vagy nem találta az igazit és egy bizonyos pont után megfutamodik.
2023. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos, hogy nem o szakitott, legfeljebb azt mondta.
2023. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
16%
Ugyan ebben a cipőben járok. Rengeteg nő nem hajlandó venni a fáradságos munkát hogy valóban megismerjen, és felfedezze a bennem rejlő értékeket. Nem feszítek a legújabb divatok szerinti márkás, drága ruhákban. Nem süvítek végig hangos durrogós kipufogós sportautóval a főutcán. Egyszerűen nem élek rivalkodó életet, és nem célom felhívni másoknak magamra a figyelmet. Olyan vagyok, mint a bankkártyám. Tele van, de soha senkinek nem mondanám, hogy mennyire gazdag vagyok. Majd aki felfedez, az ezt is értékelni fogja…
2023. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
2#, 4#, miért hazudna erről?
2023. máj. 13. 00:58
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is volt eddig kapcsolata.
2023. máj. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lehetsz ennyire naiv? Leírod, hogy mennyire tökéletes és ezért minden nő dobta. Ne már...

Mintha azt mondanád, hogy nyert pár milliót a lottón, de nincs pénze egy csokira.

A képlet egyszerű: Nem is akart komolyat és nem őt dobták a lányok.

2023. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8#, nézd, most tényleg higyjem el, hogy egyszer csak jöttem én, akibe igazán szerelmes lett és bár eddig senki nem kellett neki, engem feleségül akar venni? Ez sem életszerű szerintem.
2023. máj. 13. 01:19
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne történhetne ilyen? Lehet, hogy mást is akart már feleségül venni, együtt voltak pár évig, aztán meggondolta magát. Nem olyan irreális dolgok ezek.

Nekem pl. a testvérem volt nagy csajozó. Volt amúgy 1-2 kapcsolata, de nem emlékszem olyanra, hogy 1 évet megéltek volna ezek a kapcsolatok. Viszont rengeteg csajt vitt ágyba egyéjszakásra és szexkapcsolatra. Aztán jött egy lány, aki jobban megfogta, jobban passzoltak és mára van már 2 gyerekük.

2023. máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!