Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek nem fogok tetszeni a...

Félek nem fogok tetszeni a páromnak ha lefogyok jobban.40 éves vagyok. Fogyaskor az arc ráncosabb lesz. viszont zavar a felesleg. Nektek melyik a fontosabb az arc v a test? Test tökéletes, az arc nyuzottabb. Vagy fordítva? maradjon kisimultabb az arc

Figyelt kérdés
Konditerembe járok. Formalodok, 4 kg-t fogytam már

2023. febr. 2. 11:32
A kérdező szavazást indított:
Test legyen formás kívánni való
Arc legyen simább
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%

Rendesen széthülyített, rúgdosott a "szép új világ", ha 40 évesen ettől félsz.

A párod 10+ évvel fiatalabb esetleg? Ha nem, akkor ő aggódik szerinted ilyeneken? Ha nem, akkor te miért teszed?

2023. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves a párod? Ha veled egy korosztály, akkor örülni is fog neki, hogy adsz a külsődre még most is. Illetve ő maga is jól tudja, hogy mivel jár az öregedés.


De nyilván ha valami tini bigét szettél fel, akkor az lehet ennyi miatt szakít veld.

2023. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell csontosra lefogyni, de legalább az egészséges tartományig juss el…az az a szint, mikor nincs rajtad felesleg, de nemis zörögnek a csontjaid.
2023. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%

Van egy rossz hírem. 40 éves kor felett így is, úgy is "nyúzottabb lesz az arcod, mint amilyen 10-20 évvel ezelőtt volt. Ugyanis kevesebb kollagén termelődik, amitől "lógni fog a bőröd". Persze tehetsz érte hogy szebb legyen az arcod, főleg ha van sok pénzed mindenféle non invazív arckezelésre + tudatos bőrápolásra. Kollagént meg belülről lehet pótolni (ital vagy tabletta formájában).

Én soha nem voltam kövér, de 40 felett az én arcom sem olyan feszes mint régen volt, pedig ápolom a bőröm. Van egy természetes öregedés amit illik méltósággal elfogadni (van aki túltolja a plasztikáztatást).

Mivel a párod tisztában van az életkoroddal gondolom nem várja el hogy olyan arcod legyen mint egy 20 évesnek. A korodhoz képest illene néznie.

2023. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Az arcot nem a ráncok csúnyítják el.

Én sportos nőket kedvelem, tehát nekem fontosabb, hogy csinos legyen, mint az az egy-két ránc az arcon.

2023. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Figyi, én megfeleztem a súlyomat fogyáskor. Lehet hogy lett pár ráncom, de vagy 15 évet fiatalodott az kinézetem.
2023. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő nálam fiatalabb 13 évvel. És ő tökéletes. Szeretnék vele lépést tartani. Anyukám meg nagymamám telt és így alig van rajtuk ránc. Ma néztem a villamoson szintén egy ilyen kaliberű nőt, neki is szép sima volt a bőre.
2023. febr. 2. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

7re!Tökéletes nincs!


Amúgy meg, olyan legyél amilyen szeretnél lenni, ahogy te jól érzed magad. Ha rendben vagy magaddal, jó lesz a kisugárzásod és az vonzó.

2023. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán kell fogynod, vagy csak most a megfelelési kényszer tört rád?

Ahhoz extrém, nagyobb fogyás kell, hogy valakinek annyira ráncos, megrokkant legyen az arca.

Egy kis formásodástól nem lesz az.

2023. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Sok a 13 év ebben a felállásban.
2023. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!