Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép, huszonéves lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, huszonéves lány, akinek van barátja, miért bókol egy helyes munkatársának fennhangon, azonnal, ahogy meglátja, hogy milyen jó őt látni, milyen jó a hangja, hogy hiányzott neki?

Figyelt kérdés
Előző nap találkoztak. Gondolom a csávó is lökte neki már valaha, mert az a típus, de a lány foglalt. Nem értem, ilyenkor nem jut eszébe a párja, hogy ha hallaná, mi lenne, stb... meg azt sem értem, hogy egy irodában ezt fennhangon intézni, nem érzik gáznak? Más, akik chatben rendezik... Mi erről a véleményetek? Egy savanyú a szőlő f,szi...

#csaj #munkahely #Női flört
2023. máj. 14. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg őt, mert erre csak ő tud válaszolni.
2023. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Mondhatni szép (bár ez erősen szubjektív dolog) huszonéves nőként, aki több éves párkapcsolatban él egy fantasztikus férfival, számomra a bókolás és a dicsérés nem feltétlenül flörtölés avagy valamilyen komolyabb szándék jele.

A fentieket én is mondtam már női és férfi barátaimnak és kollégáimnak is, hiszen a szép szavak bárkinek jól esnek, főleg, ha olyantól jönnek, akivel van egy jó kapcsolata. A párom is volt, hogy hasonló módon szólt valakihez, és nem azért, mert flörtölt vele, hanem egyszerűen látta, hogy az adott személynek jól esik, ha pozitív (és őszinte) visszajelzést hall.

2023. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, és nem érti félre a másik ember, aki a bókot kapja? A de jól nézel ki, szerintem a páromnak jár.
2023. máj. 14. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

#3

Nem érti félre, mert tudja, hogy milyen viszonyban vagyunk egymással, illetve a környezetem tudja, hogy szerelmes vagyok valakibe, aki viszont szeret és ezt nem is rejtjük el.

Múlt héten például elkísértem egy férfi barátomat zakót venni, mert egy hosszabb kihagyás után ismét randizni kezdett és szerette volna lenyűgözni a lányt minden szempontból (sikerült neki) és szeretett volna egy női véleményt. A vásárlás alatt többször mondtam neki, ha valamiben jól nézett ki, hiszen ez volt a cél. Lehetne még más példákat is sorolni, de számomra egyáltalán nem nagy dolog megdicsérni valakit.

(#2)

2023. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez így oké. Én ott a lány felől mégis többet látok.
2023. máj. 14. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

#5

Pedig felesleges.

Nem kell vonzónak tartani valakit ahhoz, hogy elismerd, hogy jól fest. Ehhez csak szépérzék kell; heteroszexuális nő vagyok, mégis nem egy barátnőmet neveztem már "szépnek", "szexisnek" és miegyébnek, mert egyszerűen azok voltak, így miért is ne mondanám ki? Ismételten, az emberek többsége szereti a pozitív visszajelzést.

Hasonló igaz arra is, amikor valaki társaságát élvezi az ember. Van olyan (férfi) kollégám, aki mindig feldobja a hangulatot és nélküle határozottan kevésbé lenne jó bejárni. Ezt neki is mondtam már egyszerű baráti alapon. Kapcsolatba viszont nem kezdenék vele, mert arra egyszerűen már "sok" lenne és bizonyos szempontokból túlságosan különbözőek vagyunk.

A párom hobbifotós és volt, hogy együtt rendezgettük a modelleket, hogyan néznének ki a legszexibben és legjobban a fényképeken. Mindketten mondtunk bókokat és nem azért, hogy jaj, flörtöljünk, hanem egyrészt oldja a feszültséget, másrészt elismerni, hogy valaki/valami szép (számunkra) csak egy ténymegállapítás. Semmi több.

(#2, #4)

2023. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Csatlakozom a #2,#4,#6-hoz. Mintha én írtam volna
2023. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!