Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 10 éve foglalt gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 10 éve foglalt gyerekes férfi, középkorú, minden, de minden csinosabb nővel flörtöl a munkahelyén, az nem veri ki a párjánál a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Ő ezzel érvényesül, így köt üzletet, így alapoz meg munkakapcsolatokat, hogy segítséget kapjon. Érzi kinél meddig mehet el, néhol obszcén is, és addig nem tágít, míg nem kapja meg a pozitív visszajelzést. Ez egészséges? Nem látják át a nők, mind azt hiszi egyedül ő a kitüntetett. A párja ezt hogy tűri el?

#foglalt #Flörtölő férfi
2023. máj. 14. 18:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez kimaradt a hosszú babázós, otthonról bedolgozós eveim slatt, de akartam érteni a motívumokat, és ah egészet, miben vagyok.
2023. máj. 14. 19:09
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

1, 2, 3, 8

Mikor csajozol már be? Állandóan itt vagy ugyanezzel a stílussal. Meddig óhajtasz még itt őrjöngeni?

2023. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mint ilyenben lévő feleség,válaszolok neked.Marha nehéz ezt eltűrni,ment évekig,rákérdeztem miért kell ezt csinálnia,erre a válasza az volt nem k*rv* *nyázhatok a kolléganőknek,jaa hogy akkor folyamatosan flörtölgetni kell.Szerinte ez a két véglet van,elkezdtem én is flörtölgetni minden férfival,úgy is ha ő ott van,majd rájön hogy milyen az mikor esetleg ráindul valaki a párjára.Mert a melóhelyeken pár l*ty*nak elég ha folyamatosan flörtölnek vele és szétnyílik a lábuk.
2023. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2023. jún. 7. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!