Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A paromnak alberlete van de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromnak alberlete van de nem lakik benne nekem meg epp nics hol laknom. Ha megkerdezem lakhatnek e benne, azt fogja hinni kihasznalom?

Figyelt kérdés

Messze van most, az alberletet fizeti, de nem lakik benne.

Nekem nincs munkam, es par nap es laknom sem lesz hol.

Sajnos videken lakom, es nekem még ahhoz is penz kell, hogy munkat keressek mert egy buszjegy 1000ft nekem. Nem tudok kitol kerni penzt.

Megszeretnem tole kerdezni, hogy segitene e nekem, lakhatnek e az alberleteben..termeszetesen fizetnek erte, amint munkat talalok, ingyen nem is lennek ott.

Ott nincs szuksegem penzre, ahhoz h elaljak dolgozni. Honapokig tavol lesz még.

Csak nem akarom h azt gondolja kihasznalom ot mert ilyenrol szo sincs, de ha egyszer nincs mas valasztasom muszaj megkerdeznem tole..muszaj valamit csinalnom.


2023. máj. 16. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Kerdezzem meg, nem fog rosszat gondolni
Ne kerdezzem meg
19 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem szoktam neki panaszkodni, ezert nem tudja hogy ennyire rossz helyzetbe kerultem
2023. máj. 16. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így vezeted fel ahogy leírtad, hogy azonnal munkát keresel ha ott vagy, és szeretnél beszállni az albérlet fizetésbe amint munkát találsz, az úgy totál oké. Egy ilyen felvetés segítség kérésként jön le, nem pedig élősködésként, így egy kapcsolatba totál belefér. Az más kérdés, hogy ha tudja hogy milyen helyzetben vagy, miért nem dobta fel ő az ötletet, de a kérdés nem ez volt. :) 33/F
2023. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Áhh mire elküldtem a hozzászólást pont leírtad. Akkor az utolsó mondatom sztornó :) 1. voltam.
2023. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy ennyire rossz a helyzetem..
2023. máj. 16. 13:01
 5/8 Rising Phoenix ***** válasza:
97%
Azért ennyire alapvető dolgokról kéne tudnotok beszélgetni akkor is, ha külföldön van.
2023. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt ilyen alapdolgokról kell tudnia a párodnak.


Megkérdezheted, de lehet, hogy tiltva van hogy "kiadja" másnak, ebben az esetben ne győzködd arról, hogy szembemenjen a szerződésével.


Szerintem beszélj vele. És kössetek róla szerződést

2023. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Boxs de ehhez nem kell a tulajdonos hozzajarulasa?
2023. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2023. máj. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!