Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves korára a többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korára a többség mennyi szakításon van túl?

Figyelt kérdés
Ha valaki ennyi idősen 4-5 szakításon van túl az használ vagy hátráltatja őt a továbbiakban? Főleg lelkileg nem rossz ennyi csalódást megélni 25 éves korra?
2023. máj. 16. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 23 éves koromig volt 5 szakításom, ebből egy viselt meg, mert akkor nagyon szerelmes voltam, a többi nem érdekelt. Azt az egyet kihagytam volna, viszont az is igaz, hogy sokat tanultam belőle. 23 évesen jöttem össze a most már férjemmel, hátráltatni nem hátráltatott.
2023. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Én ennyi idősen ja, pont 5 szakításon voltam túl. Mondjuk 25 évesen már 2 éve házas is ovltam, de ez mellékes.


Miért lenne ez rossz? A csalódás egy fontos érzelem amit meg kell tanulnunk kezelni. Fáj? Persze, de meg kell tanulni feldolgozni, élni vele.

Én baromi hálás vagyok az előző kapcoslataimnak, akármilyen szarok is voltak és akármennyire is rottyon voltam utánuk sokáig. Sokat tanultam belőle kapcsolatokról, magamról, a nőkről, és ez a tudás mind-mind segített abban, hogy a jelenlegi kapcsolatom - a házasságom - jól működjön és jó párja tudjak lenni a feleségemnek.


Persze ehhez az is kell, hogy ne őrüljünk bele a szakításba. Ha valaki képtelen túllépni, az forduljon pszichológushoz aki segít a feldolgozásban.

A kudrac az élet velejárója. Néha nem lehet elkerülni, szóval akkor már érdemes belőle a legtöbbet kihozni.

2023. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2-n
2023. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!