Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van olyan köztetek, akinek bejön az ilyen duma, vagy ez a nagy többség szerint bunkóság?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. Olyan a stílusom mindenkivel szemben, hogy nyitott, vagyok, érdeklődő, segítőkész, de aki megbánt (nyilván nagy megbántásra kell gondolni, nem pl. egy egyszerű visszautasításra), azt egy életre megjegyzem, és ha ne adj Isten összehoz a sors az illetővel, frappáns, de igen bántó megjegyzéseket teszek, van, ami magamtól jön, de sok filmes is van közöttük. Pl. az exemnek, amikor utoljára beszéltünk, azt mondtam, hogy kár feketét hordania, mert épp elég fekete a lelke. Meg lakik a házban egy undorító viselkedésű öregasszony, rám is rám szállt, azt mondtam neki legutóbb, hogy "a lakásajtaján miért nincs kint a 666-os szám?".


Vasárnap randiztam egy lánnyal (harmadik randi volt), és meséltem neki ezeket. Ma azt írta, hogy nem tudja, randizik-e még velem, mert hogy szerinte az ilyenek kőbunkóságra vallanak.


2021. jún. 8. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez vicc, vagy trollkodás? Ha nem, akkor tényleg rettentően primitív és gáz.
2021. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ilyeneket mindenki mond. Talán nem kellett volna az ismerkedés elején ilyeneket mesélned (pláne nem exről...).

Egyébként az én tűréshatáromon ezek bőven átmennek.

Én is mondtam exemnem 1x dühömben (zaklatott), hogy rohad a lelke. Mondjuk ezt így is gondolom, csak talán nyersen és csúnyán fogalmaztam.

2021. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van. Elég nagy bunkó vagy és tapintatlan.
2021. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy ezek túl bunkó megnyilvánulások, inkább alapból nagyon gyerekes a “visszavágás” dolog. Ráadásul ezek egyáltalán nem frappáns beszólások, kellemetlen volt még csak olvasni is őket.
2021. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 peca1000 ***** válasza:
21%
Nincs ezzel gond, csak ne mond el a következő párodnak ezeket az eseteket. Én is rendre utasítottam nem egy embert már, ne hagyd magad te sem
2021. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Ez szerintem nagyon gáz. Erőltetett, izzadság szagú "beszólások" egy sértett egójú kisfiútól. Itt nem arról van szó, hogy dühében mond valamit az ember, hanem gyűjtögeted magadban a sérelmeket és azt hiszed pár béna beszólással majd jól megmutatod. Hát nem.
2021. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem jó. Nyilván nem jön be mindenkinek. Sőt...

De olyat kell találnod, aki értékeli az ilyen beszólásokat, a többieket meg hanyagold. Ezt a lányt is. Nem illetek össze.

2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszene, hogy ilyenekkel kérkedsz. Csináld, ha ez neked jó, de nem kell fűnek-fának mesélni.

Egyébként néha csendben maradni bölcsebb dolog. Legjobb taktika ilyen esetben, hogyha az arcába vigyorogsz, és nem szólsz semmit. Hidd el sokkal jobban idegesíti az embereket, mintha beszólsz valamit és szítod a tüzet, mert arra úgyis kapsz választ, míg ha vigyorogsz egyet, "jó" egészséget kívánsz és elsétálsz, akkor mérgelődhet magában.

2021. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Bár kissé kamu szagú nekem a kérdés, de ha nem az, akkor több dolgot is gáznak tartok.

1. Téged annyira meg lehet sérteni, hogy utána beszólásokon agyalsz, amivel majd meg tudod bosszulni az illetőt? Ez nem egy 25 éves férfi szintjére vall. Egy felnőtt ember nem épp így kezeli a sérelmeit.

2. Ezek a kis beszólások rettentően kínosra sikeredtek. Itt gyakorin kapásból kreatívabban oltogatják egymást a kommentelők gondolkodás nélkül.:D

3. Nekem a legkínosabb az egészben azt elképzelni, hogy te ezt egy randin ecseteled egy lánynak. Gondolom előadtad, hogy ezek milyen menő jelenetek voltak. Mégis ki a fene vagánykodik azzal, hogy milyen piti beszólást intézett sértődésből az exének vagy a szomszéd néninek?

2021. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Én azonnal pattintok bárkit, aki az exét szidja. Talán egy kivétel volna, ha az ex bántotta volna az állatát, de ilyennel még nem találkoztam.

Ettől függetlenül ezek a "dumák" szerintem max olyan 13-14 éves korig "menők". Nehezen hiszem, hogy épelméjű felnőtt ember képes lenne ilyeneket röhögés nélkül, fapofával végig mondani.

2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!