Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményem szerint jó kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményem szerint jó kinézetű férfi vagyok, úgy összehasonlítva magamat a többi korosztályombelivel. Lehet hogy a többség szerint pedig nem?

Figyelt kérdés
Ilyen elképzelhető. Vagy aki rosszul néz ki, azért az látja ezt magán vagy érzi ezt? Egy túl nagy ego esetleg el tudja ezt nyomni? 28/f

2019. dec. 30. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szépnek látom magamat mégsem ez tükröződik vissza a férfiak arcán, hát van ilyen :)
2019. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem lehet megmondani.
2019. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Olyan nincs, hogy "túl nagy egó". Azért hiszed ezt, mert az egót tévesen bizonyos gondolatokkal, viselkedésformákkal azonosítod, pl a nagyképűséggel.

Az egó vagy van, vagy nincs. Számtalan formában létezhet. Bizony az is egó, ha valaki szándékosan szerény.


Attól, hogy látod önmagad szépségét, még nem hozol létre egót. Ez csupán a puszta intelligencia, és nincs köze az egóhoz.

2019. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó megjelenésűnek gondolom és látom magam. Magas is vagyok. Széles váll, minden. Bár nem egy sportos alkat. Arcra is okés, átlagos/jobb. Férfias borosta.


Mégsem ujjonganak körül. Nehéz a pártalálás számomra.

2019. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!