Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte mindenki többet/nagyobbat? (lakás, autó, pénz, nyaralás...). Aki nem vágyik erre, az miért ufó?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem akar mindenki többet, nagyobbat.
2023. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt a fejlődésre való igény az egészséges emberi hozzáállás. Másrészt korántsem jellemző mindnekire irreális mértékben.

Jelenleg egy 50 m2-es panellakásban élek, de a terv az, hogy átköltözünk egy 100-120 m2-es családi házba.

Hogy miért? Mert jön a gyerek és jó lenne, ha elférne. Meg unom hallgatni a szomszéd ébresztőjét, mikrózását, hugyozását, szexelését, veszekedését stb...

Évente kb 5millió forintot teszünk félre. És már van 30-35m megtakarításunk. Szóval annyira nem is irreális az a 70-80 milliós cél amit kitűztünk.


Szóval miért akarunk nagyobbat? Mert többen leszünk és kell a hely meg a megfelelő környezet. Gondolod, hogy ez rossz lenne?

2023. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan (azért nem mindenki) azt hiszik, hogy ezzel automatikusan boldogabbak is lesznek. A kettő nem függ össze szorosan, és nem is feltételezi egymást, lásd a mesét az öreg halászról, az aranyhalról és a nagyra vágyó feleségről.
2023. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
A kérdés egy kicsit szimpla és pontosítást igényelne a részletek tekintetében. Úgy gondolom, hogy arra akart célozni a kérdező, hogy az említett vágy soha nem szűnik meg, lásd pl. a multimilliomos embereket, akikre még azon a ponton is jellemző ez a vágy. A másik része pedig a dolognak, hogy ez a vágy a legtöbb embernél anyagiakhoz köthető valamilyen módon és csak kevesekből fakad belső értékekből. Például míg az első azt mondja, hogy: "Azért edzek, hogy edző legyek és minél több pénzt keressek", míg a másik azt mondja, hogy: "Azért edzek, mert lenyűgöz az emberi test csodálatos fejlődő képessége és ki szeretném hozni a testem génkészlete által kódolt mind fizikai, mind mentális potenciál maximumát".
2023. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem ufó. Csak aki többet akar annak nem kell olyan pár aki nem
2023. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. Ti már az átlag felett vagytok jocskán a normál polgári szintet meghaladva.. átlagos ember örül ha túl él még akkor is ha kis lábon él.
2023. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor én UFÓ vagyok.
2023. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7. Nem , csak szerencsés , jó helyre születtél vagy rafkos.
2023. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerencsés. Sőt inkább a szerencsétlen. De sosem vágytam sokra, többre. Fene se tudja, hogy miért. Azt sem ítélem el aki igen. Így kerek a világ.
2023. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy én is ufó vagyok 😀
2023. máj. 16. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!