Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha autóval mennétek nyaralni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha autóval mennétek nyaralni, hol ülnétek a kocsiban?

Figyelt kérdés

Párommal minden nyáron el szoktunk menni Görögországba, eddig mindig busszal mentünk. Most autót akar venni, és azzal mennénk. Kitalálta, hogy elhozza egy barátját is (akit én nem is kedvelek). Nem akartam mondani neki, hogy ne hívja már, mert mégis csak a barátja, csak enyhén utaltam rá, hogy ezzel tönkre teszi a nyaralást. Alapból nem igazán szeretem ha 3-an vagyunk, mert én mindig háttérbe vagyok szorítva, és barátom meg kb csak az ő igényeinek tesz eleget. Bár szerinte ez nem így van.. Most is azon vesztünk össze, hogy bejelentettem, hogyha autóval megyünk, és a barátja is jön, én elöl fogok ülni. Erre párom el kezdi mondani hogy nekem milyen jó lesz ott hátul... Mondom a csomagtartóba nem akarsz betenni? ott talán nem zavarok ugye? Mire azt mondja, hogy dehát a barátjának kell elöl ülni, mert ő a férfi. Ezen kiakadtam, mire ő is ideges lett, és azt mondta, hogy akkor nem megyünk hárman sehová, de ketten se...

Tudom, pitiáner kis dolognak hangzik, de borzasztóan zavar. Ha ez veletek történne meg, ti hogy reagálnátok rá?



2015. ápr. 16. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit felfújod, de ha folyton ezt csinálja, akkor mondd el neki őszintén, hogy te nem akarod, hogy eltávolodjon miattad a haverjától, de te ilyenkor nagyon hanyagolva érzed magad.
2015. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a 3-as program, az a pitiáner....

értelmes ember nem hív harmadik felet, másik értelmes meg nem megy harmadiknak gyertyát tartani

az meg részletkérdés h hol ülsz a kocsiban, én egyébként hátul szeretek

2015. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát ha a másik srác gyakorlottabb sofőr, mint te, akkor a táblák és forgalom figyelése miatt célszerű, hogy ő üljön előre. főleg, ha még cserélni is akarnak.


máskülönben én ha baráti társasággal megyek valahova, és nem az én kocsimmal megyünk, akkor általában én szoktam hátul ülni. a sofőr és barátnője pedig elől.

2015. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem vezet napiszinten több éve, és nem vezetett még külföldön,NE ülj be mellé....
2015. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyébként 3as nyaralás tényleg szégyen..nehogy elmenj!
2015. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem alapnak kéne lenni, hogy ott ülsz, ahol akarsz. Akár egyik nap itt másik nap ott. Én akkor is elöl ülök, ha az anyósom van velünk... A másik meg, tényleg gáz, hogy odahívta a barátját is, főleg ha nem kedveled.
2015. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon gaz ha a parod egy havert is vinni akar. Az meg meg nagyobb gaz ha ot akarja elolre ultetni. Ez annyit jelent hogy kabe teged semmibe nez.


"A ferfi ul elole" persze :))

2015. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mindig én ülök elől a barátom mellett. kivéve, ha mondjuk 4esbe megyünk valahova a barátnőmmel és a barátjával. akkor két pasi elől, mi meg hátulról b**sztatjuk őket :D

mondjuk nekem múltkor elég rosszul esett, hogy az unokanővérét is elvittük magunkkal mert mentünk a nagyihoz, és persze a kicsilány nem tud hátul ülni, mert okádik. ahha. hogyne. azzal a mozdulattal hátra lettem rakva, és még csak egy szót se szóltak hozzám, annyira jól elvoltak :D

amúgy meg ez a hármas nyaralás kicsit bizarr.

2015. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Ez engem is idegesitene. En Tuti kiturnam a sracot : jo kivagott cuccokat vennek fel es mindenfele ketertelmu dumakat nyomnek neki a baratom elott. Na erre csak ideges lenne a pasid es nem hivna megse a baratjat. Amugy meg termeszetes ,hogy Te ulsz a baratod melle.

Amugy meg en kirugnam, ha ilyen pasim lenne, de meg elotte jatszanek az idegeivel par hetig. A baratod egy bunko es alkalmatlan parkapcsolatra. N

2015. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy akkor 4 en menjünk, és olyat hívjon, akinek szintén van barátnője. De őket nem akarja, mert velük kevésbé van jóba mint ezzel az emberrel. Ha rányomulnék, az elég furcsa lenne..5 éve vagyunk együtt, azóta ismerem őt is.. Furcsa lenne ez a hirtelen fordulat főleg, hogy nem az én esetem és ezt barátom is tudja. Valamint ez a rbianckodás is távol áll tőlem. Gondoltam én is elhívok valakit, egy barátnőmet, de sajnos csak 2 olyan van akivel tényleg olyan a " kapcsolatunk",hogy szívesen elmennék nyaralni . De az egyik terhes, a másiknak nincs pénze.

Veszekedni nincs kedvem vele, csak már unom hogy folyton miatta nyelek.

Már arra is gondoltam, hogy én se akarok majd az idő alatt barátommal semmi olyat csinálni, mint amit egy pár általában szokott.. Hiszen elvégre egy baráti nyaralás, nem pedig olyan ""romantikus"" hátha így megbánja és később nem rángat el egy felesleges harmadik embert. Amúgy balatonon voltunk már így de nem mondhatnám azt, hogy minden napom jól telt el.. Úszni is egyedül mentem mert ö nem tud, és nehogy egyedül maradjon.. Nem tudom hogy egy tengerparton mit fogunk csinálni.. Mert attól függetlenül én el megyek, csak ugye már megint egyedül leszek .. Valaki nem jön el velem? XD

2015. ápr. 16. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!