Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem fel ezt a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel ezt a csajt?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon ritkán futok össze és nem igazán reagál semmire be jelöltem nem igazolt vissza be követtem nem engedélyezte írni még nem írtam neki meg így hogy vissza se jelölt nem tudom mit írhatnák neki amire egyáltalan reagálna☹️
2023. máj. 16. 16:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vissza sem jelölt, a követést sem engedélyezte, szerintem azért ebből elég egyértelmű, hogy ő nem akar tőled semmit, máskülönben reagált volna, szóval szerintem felejtsd el..
2023. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz csodát tenni. El kell fogadni, hogy nem mindenkinél lesz esélyünk akibe beleszeretünk. Ez az élet. Ilyenkor nem azon kell filózni hogy szedd fel, hanem hogy hogy felejtsd el.
2023. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mire elfelejteném akkorra újra felbukkan..:/
2023. máj. 16. 16:27
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben még azt írtad nagyon ritkán futsz össze vele.. Egyáltalán hol? Ha tudod, akkor kerüld és esélyt se adj annak, hogy újra lásd.
2023. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Már visszajelölt volna, ha ő ezt szeretné. Így hogy ő nem akarja, ez inkább zaklatás.

Lépj tovább. Rengeteg normális lány várja évek óta hogy legyen barátja. Női szemmel ijesztő is, ha egy férfi nem tudja megérteni a nem-et. Gyengeséget sugall. Ilyenkor már csak azért is tovább kéne lépni. Megy az időd olyanra, akivel nem kölcsönös. Elhiszem, hogy fontos, csak ez így elég elkeseredett küszködés a semmiért...

2023. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nehéz elkerülni ha megyek városba és kanyarodok ki a főútra szembe ott van a házuk és vasárnap is kint állt az úton várt valakit gondolom én de van hogy hónapokig nem látom aztán egyszer csak felbukkan így és most előtört minden ilyen első látásra szerelem
2023. máj. 16. 16:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Élőben kell egy alap vonzalmat felépíteni benne.

Utána jöhet csak az online game.


Te pont fordítva csináltad.

2023. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen ezzel egyet értek de most csak így tudnák vele beszelni és bármit is elérni nála nem tudom mikor látom újra na meg hát enyhén szolva félek a visszautasítástól..😅
2023. máj. 16. 16:51
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, már rég visszautasított . Élőben is zaklatnád?
2023. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sajnos a visszautasítás több mint sanszos.
2023. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!