Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mikor nőnek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor nőnek ki a szórakozásból?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, nekem nem szimpatikusak azok a lányok akik hetente buliznak. Normális kapcsolatot szeretnék és engem zavarna a rendszeres bulizás. Sajnos a legtöbb 22-25 éves csaj bulizik elég sokat. Mikor növik ezt ki?
2023. máj. 16. 17:04
1 2
 1/19 Kitana. ***** válasza:
96%
Van aki soha. 40 évesek is járnak szórakozni. Vannak akik visszavesznek kicsit, 25-30 körül, de ha biztosra akarsz menni, keress olyat, aki eleve nem jár.
2023. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem voltam bulizni, de engem zavarna, hogy ilyen vagy.
2023. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Miért bánt téged az, hogy más nem olyan,mint te?

Aki bulizik, az bulizik, aki meg nem, nem.

Lélekben öregasszonyosabb vagy, mint én.

48N

2023. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Elárulom neked, mi a titok:

Nem bulizós csajt kell keresni.

2023. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen fiatalon a nem bulizós csaj se garancia semmire. Két barátnőm is szülés után kezdett el bulizni, mert ki akarták szakadni a mókuskerékből. Más meg huszonévesen kibulizta magát, és 30 körül inkább otthon van, ki se mozdul.
2023. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Ördögi kör: ezeket a lányokat ismered, hiszen ezek a lányok járnak rendszeresen társaságba, ahol volt alkalmad megismerni őket. Azokkal a lányokkal akik nem járnak rendszeresen bulizni/kevesebbet mozdulnak ki/ha ki is mozdulnak, a szűk baráti körükkel teszik, és nem olyan helyekre mennek ahol ismerkedni lehet,- nem fogsz sokat találkozni.

Azaz, mivel fogalmad sincs hogy hol keress kevesebbet kimozdulo lányokat, ezért maradnak azok, akik amúgy is a szemed előtt vannak, és akik nem akarnak nyugodt életet. :D

2023. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Kb soha.. ha pénzes vagy akkor talán.
2023. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Én sose buliztam viszont más korosztály érdekel.
2023. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Valaki sose kezd el szórakozóhelyekre járni, valaki pedig akár még negyven, ötven évesen is rendszeresen eljár. Én talán tizennyolc évesen voltam utoljára, bár akkor is csak a barátnőim miatt mentem; sose vonzott a szórakozóhelyek, diszkók világa (annyival jobb módokon is ki lehet kapcsolódni).

Egyénenként eltér, ez a lényeg.

25/N

2023. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
A szingli emberek többsége jár inkább, de vannak ilyen anyucik akik a f**ra mennek még 30+ osan is.
2023. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!