Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják buliban ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják buliban ezt bizonyos lányok/nők?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már velem buliban, hogy amiközben táncolok (tudni kell rólam, hogy eléggé jól táncolok, valamint a kinézetemmel se szokott probléma adódni), többször is előfordul hogy a lány/nő magától odajön vagy odahúz magához, hogy nyomjam neki hátulról a táncot, én ilyenkor általában átszoktam őket “ölelni” a derekuknál, vagy ha esetleg szembe táncol velem akkor általában a fenekét szoktam fogdosni. Na ezek szoktak mennni egy bizonyos ideig (inkább rövid) aztán eltolnak maguktól.


Az lenne a kérdésem, hogy én csinálok valamit rosszul? Mert még azt se mondhatják, hogy én nyomulok, mert konkrétan ők szoktak odajönni hozzám.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

20F



2023. máj. 5. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért táncolnak veled hogy kiehezve tapizd őket….
2023. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ők azt gondolják, hogy direkt tapizol
2023. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

Mert gyerekek.

Ne foglalkozz velük.

2023. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg tetszel nekik és ezért kezdeményeznek, de ki is ábrándulnak hamar a viselkedésed miatt.

Első körben mondjuk ne pettinggel nyiss.

2023. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem húsz évesen normálisan viselkedsz. Valószínű ezek a csajok kelletnék magukat, de látják hogy egy este alatt egy tucat lányhoz simulsz, aztán elmegy a kedvük.
2023. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem rossz a szagod
2023. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne Őket olyan helyen támogatni.
2023. máj. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mással is le akarják tapiztatni magukat. Szűzqrvák.
2023. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4%
Kicsik még. Látják hogy menő és szabad vagy, de amikor ők is a részesei, az túl nyers nekik, durvának élik meg, mert még kislányok.
2023. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Vagy kelletik magukat, szeretik játszani a "húzd meg ereszd meg" játékot, csak az ember fia nem gondolatolvasó! Ki kell tapasztalni! Beszélgetésnél minden kiderül! Sokszor az is ellök, aki odavan érted, de ott általában pszichés probléma (kötődési probléma, önbizalomhiány) is jelen van!
2023. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!