Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők a kapcsolatokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a kapcsolatokban a kizárólagosságra vágynak még akkor is amikor nem is olyan lenne a jellege a viszonynak?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt fórumon tapasztalom ezt, hogy egyes nők fel vannak háborodva ha az ember más nőket dicsér és képesek csak ezért tiltani. Ehhez képest meg mégis ha nem is minden pasi de egynél jóval több számára nyitottak ha úgy közelednek hozzájuk.


Pasik ilyen szempontból szerintetek nagy átlagban jobban vagy épp rosszabbul működnek? (Én is tudok féltékeny lenni amikor nem kéne de igyekszem ezt visszanyelni és nem személyes sértésnek venni ha egy számomra vonzó nő mással is szóba áll.)

Számotokra ez nem visszataszító amikor úgy akar valaki kisajátítani hogy közben semmit se kínál cserébe?



2022. jún. 26. 13:09
A kérdező szavazást indított:
A nők ilyen szempontból rosszabbak.
A pasik ilyen szempontból rosszabbak.
Mindkét nemben vannak hülyék.
Hozzászólásban kifejtem.
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mindenféle diszkréció nélkül másra folyatni a nyálad valaki mellől, szerintem teljesen jogosan megér egy szakítást. Normális ember nem égeti magát bámészkodó gülüszemekkel.
2022. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!