Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vezető beosztású, kommunik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vezető beosztású, kommunikatív , határozott típusú férfi milyen okokból kerülhet zavarba, ha a nála csak picit fiatalabb asszisztensnőjével beszél?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindent, mert nem akarom, hogy zavarba jöjjön, ha velem kell beszélnie. Direkt türelmes, rugalmas vagyok, mindig úgy kommunikálok, hogy tisztelet jöjjön ki belőle, nem lekicsinylés. Segítőkész vagyok, de semmi bizalmas hangnem. Házas ember, 40 körüli.Tudnátok segíteni, hogy megoldódjon? Amennyire láttam, más hölgyekkel határozott, nem billen ki ebből. Mi lehet az ok? Azért ide irok, mert itt aktívak az emberek.

#Férfizavar
2023. máj. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy vezető még ugyan olyan ember 🤷🏻‍♀️
2023. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá,lehet még nem szokott meg.
2023. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Újdonság, ill. vonzónak találhat.
2023. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bejössz neki, ezért jön zavarba mindig. Más indokot nem látok rá.
2023. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejösz neki és szexuális kapcsolatot akar veled.
2023. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok újdonság, 7 hónapja nálunk van.
2023. máj. 18. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül arról van szó,hogy zavarba hozod,ha amúgy nem egy pirulós típus.

Inkább csak valószínűleg más stílust vesz fel veled szemben,pont azért,mert érzi,hogy kicsit más szemmel nézel rá te is.Akkor is,ha igyekszel leplezni.

2023. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!