Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknak kell még olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak kell még olyan nő (48+), aki: gondoskodó, odaadó, szereti a szexet, nem akar külföldre utazgatni meg wellnesselni, étterembe se szivesen jár. Házias, nem telepszik a másikra?!

Figyelt kérdés

Nem szeret ajándékot kapni, nem szereti az ünnepeket, inkább konzervativ. Hűség fontos! Bújós, szeretgetős. Alakra, kinézetre átlagos, formás. Mások szépnek mondják, ő nem hiszi el.

Van még igény ilyen nőre?


2023. máj. 18. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ideig óráig biztosan. Tíz-húszévekre már kérdés.
2023. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Ez korfuggetlen amúgy. Ideig óráig, fél évig, pár évig használnak bárkit ishűen is, a kor nem számít.
2023. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Hogy nem akar külföldre járni, wellnesselni meg étterembe, azt előnyként kéne felfogni? Vagy ez azt jelenti, hogy nem kell rá sokat költeni?

Szerintem ez inkább hátrány.

2023. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Úgy érted önbizalomhiányos, szolgalelkű csicska? Biztos van rá kereslet. De ne feledd, ha beteg leszel, idős leszel vagy valamiért nem tudod odaadóan szolgálni, otthagy a francba. Egy percig se számíts rá ha neked lesz szükséged valamire. De őszintén szólva jobban járnál, ha az energiádat magadra fordítanád és megalapoznád a nyugodt idős éveidet, ahelyett hogy kihasználós vénembereket ápolsz, akik egy kiskanalat nem hagynak majd rád és 65-70 évesen felteszed majd ugyanezt a kérdést, de rájössz, hogy ebben a korban már nincs élő pasi és megbarátkozhatsz a szegény, nélkülöző, magányos időskorral.
2023. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Hát én szeretek évente 1-2 alkalommal utazgatni valamerre... és a nyaralás nekem éttermet is jelent, mert kizárt, hogy boltból kajáljak olyankor.


Miből áll a konzervativizmusa? Mert én pl az ünnepeket pl a hagoymányokhoz, konzervatív értékekhez kapcsolnám.


Az, hgoy nem hiszi el hogy szép, az egy dolog. Az sejthető, hogy nem túl magabiztos, esetleg szorong de... melyik nő nem?:D


Nem vagoyk nagy kimozdulós a hétköznapokban, de ettől függetlenül ez elég uncsin hangzik így.

2023. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Legyen már egy kicsit több önbecsülésed!
2023. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Én igényelném ilyen Nő társaságát!

F 43

2023. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Kitana. ***** válasza:
22%
Itt vannak páran, akiknek te lennél az álomnő, ha mellette 20 éves lennél és instamodell külsejű. :D
2023. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Egy korosztály vagyunk, a franc se akarna otthon punnyadni főzőcskézni, utazgatni, élményeket jó gyűjteni.

Kisanyám bocs, de kinek kell ez? Keress valami rozzant öreget akit pátyolgathatsz viszonzás nélkül és nem kell vele nenned sehova.

2023. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
48 évesen mi nem világos?Nem értem az embereket,eddig mit csináltál,vártad a nagy Ő-t vagy már elhasználtál párat?43 vagyok, kéne a francnak valami papucs aki lesi a gondolataim.Ha már férjnél voltál akkor mi nem volt világos elsőre?Magamba néznék és megélném az Életet,mert az véges.
2023. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!