Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párodnak ilyen tetoválásai lennének?

Figyelt kérdés

Mit gondolnál akkor ha a párodnak ilyen tetoválásai lennének látható helyen?Mit gondolnál elsőnek?


[link]



2023. máj. 20. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:

A szöveg nem kiolvasható,de ezt tartalmazza:

- Szívesen megmentelek

-Lehet hogy rámenne a te szíved is


A másik tetkó "Szívtelen"

2023. máj. 20. 17:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne a párom ez a férfi, vagy hasonló. A hideg is kiráz tőle. Azok a nyakláncok, meg a borotvált mellkas! A tetoválásai meg provokációt sejtetnek. Vagy tényleg szívtelen, nem tudom. Nekem is vannak tetoválásaim, tetszik egy ferfin is, semmi kifogásom ellene, ha az nem ilyen olcsó, provokatív, polgárpukkasztó fajta.
2023. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Semmilyen tetovált pasi nem kell, köszi.
2023. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pont erre a férfire gondoltam.Csak rajta tudtam megmutatni ezért linkeltem az ő képét.Egy olyan pasira vagy nőre gondoltam aki a te ideálod.
2023. máj. 20. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Az én ideálom nem tapló vagy proli.
2023. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Az én ideálom egyik jellemző tulajdonsága, hogy sose tetovátatná magát, kérdező.
2023. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Az én ideálom nem tetováltatna magára ilyen ízléstelen hányást. Az "ideálomon" van tetoválás. Ízléses és a minta teljesen jellemzi őt.
2023. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a gyereknek a feje a probléma nem a tetkoi
2023. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!