Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy embernek sok tetoválása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy embernek sok tetoválása van az pszichológiailag jelent valami defektet?

Figyelt kérdés
Hali, ismerkedek ujra ferfiakkal es van egy szimpi kozottuk, de a karjan eleg sok a tetovalas.. azelott sosem ismerkedtem tetovalt emberekkel, ha valakinek volt is max nagyon mini valami, de ennek a pasinak eleg nagy es sok van. Sosem foglakoztam a temaval de mindig ugy gondoltam, hogy valmi lelekiproblema lehet a dolog mogott. Akinek sok tetkoja van vagy votl ilyen emberrel kapcsoaltban az elmondaná mit jelent az, ha valaki ennyit varrat magara milyen személyiséget tukrozhet? Kicsit felek, hogy lehet egy agresszív valaki, mert bar nem mondta ezt magarol, de negativ tulajdonsagakent emliti, hogy nem tudja kivel hogyan kell beszelni es magbantja gyakran az embereket a poenjaival es szemelyisegre parncsnoknak gondolja magat..
2023. ápr. 4. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Buta általánosítás. Bárki lehet problémás személyiség tetováltan, anélkül is.
2023. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Oke, de azt kérdeztem, hogy amugy tapasztalatok vannak errol?


Csak logikusan atgondolva egy egeszseges szemelyiseg nem hiszem hogy késztetést erez arra, hogy a testet televarrja, biztosan valami meghuzodik mogotte, hogy erre a dontesre jutok. Pl utalom a testem vagy annyira kicsinek erzem magam es ezzel azt gondolom majd kitunok, feltunok? Ilyesmire gondotlam.

2023. ápr. 4. 09:31
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Keress valami dolgot, ami tetszik neked és tedd fel külső félként ugyan ezt a kérdést magadról. Defektes valaki, amiért szereti a muskátlit, filmeket, töltött káposztát?


Az elmúlt pár évtizedben népszerűbbek lettek a tetoválások. Annyit jelent, hogy neki tetszenek ezek. Ha defektes, akkor az nem a tetoválások miatt van és nincsen összefüggésben vele.

2023. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül.
2023. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Teljesen igazad van. Én is ismerkedtem színes, teli karos +mellkas tetkós csajjal, pedig sosem jött be. De odavolt értem, én is megláttam benne valamit, adtam a dolognak esélyt. 2,5 évet is. Eleinte jött a kis manipulációival hogy majd elkezd edzeni hogy jól nézzen ki mellettem... mit ne mondjak jól benyeltem.

Igen, a tetkó az nem több mint feltűnési viszketegség. Mással nem tud kitűnni. Nyáron ez, télen a rikító ruhái. Közben pedig csak a ruha adott valami formát a testének... és agyilag teljesen zokni volt. Paraszt volt mindenkivel, tiszta égő volt, nagy nehezen leráztam.

Nyugodtan hallgass csak a megérzéseidre! Ne az álszent válaszolókra!

2023. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Annak, hogy valaki miért visel magát félméteres tetoválásokat, elég sok különféle oka lehet. Egy dologban lehetsz biztos: hogy az illető nem sokat ad a minden szokatlant gyanúsan vizslató szürke nyárspolgárok véleményére. Valószínűleg más dolgokban sem fél a saját útját járni.
2023. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6, nem pont, hogy ad a “szurke polgarok” velemenyere, mert pont ezzel akarja nekik mutatni, hogy en ilyen vagy olyan vagyok?

Ez nekem egy ilyen eros felhivasnak tunik, hogy figyeljetek ram “nyarspolgarok” :D

En mint szurke polgar pedig telejsen jol erzem magam enelkul is :) nem szomjazok arra, hogy engem bamuljanak a nepek :D de persze lehet tul gondolom, es azert annyi eselyt adok neki, hogy picit jobban megismerjem

2023. ápr. 4. 10:23
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Úgy se fogod tudni levetkőzni az előítéletedet.
2023. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a tetkóira figyelj, inkább a viselkedésére. Milyen veled, milyen másokkal. Az, hogy előre szólt a bunkó poénjairól, hogy nem tud bánni emberekkel, hogy parancsnoknak gondolja magát, két, teljesen ellentétes dolgot is jelenthet. Egyik, hogy tisztában van a "hibáival", és hajlandó is foglalkozni velük. Másik, hogy felkészít, ő szólt előre, hogy ilyen, te ezt elfogadtad, hiszen összejöttél vele. Egy próbát megér, ha tetszik neked, úgysem hagyna nyugodni, hogy meg kellett volna próbálnod. Viszont ha tényleg nagyon gázos a természete, még időben szólj neki, oké, hogy mondtad, milyen vagy, de ez nekem túl sok, inkább ne mélyedjünk bele ebbe a történetbe. Így ki sem hagyod, de bele sem veszel. Már ha nem jön 3 perc után a "mindent elborító szerelem". Akkor óriási hullámvasútra számíts, ami minél hosszabban tart annál nehezebben szállsz ki belőle. A tetkókra meg majd csak úgy rákérdezel, úgysem az a fontos.
2023. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Ezzel az erővel azt is kérdezhetnéd, kinek milyen tapasztalata van a kék szemű férfiakkal, vagy azokkal, akik hordanak bőrdzsekit:-)


Vannak pl. olyan lányok, akik egyáltalán nem sminkelnek, és tök egyszerűen öltözködnek, általános frizura stb. Akad köztük, aki ennek ellenére nagydumás, vagány, meg olyanok is, akik visszahúzódóak, önbizalomhiányosak.


Igen, van tapasztalatom gazdagon tetovált férfiakkal, ahogy nullával rendelkezőkkel is, nem tudok mit mondani:-)


Nekem van két-két tetoválásom, piercingem, feltűnően, merészen öltözködöm, ez tetszik. Nem áll szándékomban megbotránkoztatni senkit, de ha mégis megtörténik, az se baj. Nincs kisebbségi komplexusom, sem feltűnési viszketegségem.


Ha nem szimpi a férfi viselkedése, riadalmat kelt, ahogy kezd kibontakozni a személyisége, akkor offold, de igenis nagy butaságnak tartom összekapcsolni ezt a tetkóival.

2023. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!