Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy az összes szép lány foglalt mindig, és egy szingli sincs köztük?

Figyelt kérdés
Akárkivel ismerkedni próbáltam eddig aki szimpatikus volt, MINDEGYIK (ez nem túlzás kerek 100%-ban) pasinál volt. Ilyen hogy van? Hogy egy szingli szép lány sincs? Sőt még átlagos sem? Az ő pasijuk mikor és hogy tudott velük összejönni hogy nem voltak foglaltak? Teljesen el vagyok keseredve, 10+ év próbálkozás alatt (27 éves vagyok már) egy randiig nem jutottam el mert senkit nem találtam aki szingli.

2023. máj. 21. 00:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Mindig azt hazudom, hogy járok valakivel, nem akarom megbántani az illetőt, azért. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek van valakije, sőt!
2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarlak megbántani,de...

Ha 27 éves vagy és 10+ év alatt egy randiig se jutottál el akkor a probléma nálad van.


Én voltam sovány,voltam kövér,voltam egy ideig mozgásomban korlátozott,utána voltam egy kis ideig depresszió amit kikezeltettem,voltam munkanélküli is


De minden egyes életciklusomban volt valakim.

Itt neked kell fejben összeszedned magadat,ne rágodj,ne siránkozz ezen,ne akard görcsösen,ne legyél tolakodó,aztán majd alakul.


Lehet az segítene neked is ami nekem is( más okból) annak idején.

Elmenni pár alkalommal pszichológushóz és kibeszélni a problémáidat

( nincs abban semmi szégyellni való)

2023. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#13: Érthető a logikád, viszont ha egy értelmesebb ember rájön arra, hogy ez csak kifogás volt a részedről, az szerintem ugyanolyan bántó lesz neki. Nekem legalábbis ugyanolyan rosszul esett az, amikor rájöttem, hogy ez csak lekoptató szöveg volt, mint amikor őszintén megmondták, hogy nem vagyok az esetük. Engem maga az a tény zavar, hogy a "van barátom" sokszor hazugság. Ha én őszintén "kitárulkozom", és kezdeményezek, akkor jobban szeretek őszinteséget visszakapni, még ha sokszor nem is esik jól.
2023. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
A, kelendőek; B, a "közt" szolgálják...
2023. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
7es.Komolyan egy lány csak pasizni mehet egy szórakozóhelyre?Te totál kattant vagy, és milyen jogon kérsz számon bárkit.
2023. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

7-es: „Ha van barátod, akkor te tulajdonképpen miért is vagy itt? Meg akarod csalni, vagy mi?!”

Ennyire ostoba vagy? Egy kapcsolatban lévö nö is mehet egydül szórakozni és szórakozóhelyre nem azért megy valaki, mert szexet keres.

Másrészt egy pár nincs összenöve, mindketten mehetnek szórakozni a másik nélkül, és ettöl még nem akarja egyik sem megcsalni a másikat.

De ha még úgy lenne is, neked ehhez semmi közöd, ettöl még nem ütöd meg azt a szintet, aminél egy nö szóba áll veled - lásd primitívség.

2023. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

Vajon miért kellett töröltetni a legelső hozzászólásomat? Bizonyára pár csaj magára ismert…

Egyesekkel ellentéteben továbbra sem gondolom rossz dolognak a visszakérdezést olyan esetben, amikor egy csaj egy ilyen mondvacsinált kamuzással akar lekoppintani, hogy „van barátja”.

Ha emelt fővel hazudsz, akkor emelt fővel viseld a következményeit is! És legfőképp ne pirul el, ha kellemetlen a kérdés, mert akkor oda a varázs… 😅

2023. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!