Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozási szempontból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási szempontból az jobb, ha valakinek 1 minél nagyobb/drágább/jobb ingatlana van, vagy ha több?

Figyelt kérdés
Egyedülálló embernél. Pl. valakinek van 100 milliója és abból 1 db 100 milliós háza van, vagy van 3 db lakása, amiből 2-t kiad, 1-ben lakik. A nők szemében melyik impresszívebb? Nyilván ismerkedés során nem beszél így ezekről, de természetesen kiderül előbb-utóbb.
2023. máj. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az impresszívebb, amelyiknek nem jut eszébe ilyen kérdést feltenni.
2023. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Ugye te megint az vagy, aki a pénzével akar hódítani, de olyan nőt, akit nem érdekel a pénze :D
2023. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Golddiggereknél előny, én randizgattam már több nagyon gazdag pasival is, de egyikkel se volt meg az összhang, nekem mind unalmas személyiség volt plusz mindig csak arról beszéltek, mijük van. Szóval végül egyikkel se jöttem össze, volt olyan, akivel le se feküdtek. Nem csak a pénz számít.
2023. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Istenem XD

Az a pasi van előnyben, aki nem akar tulajdoni lappal csajozni.

Akárhány ingatlan lehet a neveden, ez nem fogja megváltoztatni azt, hogy fogalmad sincs a nőkről.

2023. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!