Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kezeltem? A mi "kapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kezeltem? A mi "kapcsolatunk" érdekes volt abból a szempontból,hogy egy nagyobb szabadsagigennyel rendelkezo pasival voltam. Nem beszéltünk minden nap. Oké. Nem taliztunk sűrűn. Oké. De volt amikor én rairtam és órák teltek el,hogy visszairt.

Figyelt kérdés

Ezt nehezen kezeltem pár esetben és ekkor beporogtem. De más nő is tudott volna nyugodtan és lazán kezelni egy olyan szitut H elvileg együtt vagytok,

de alig beszéltek és taliztok, és amikor ha van is ritka kommunikáció, akkr is órák múlva jön válasz ? Nem mindig volt így,de párszor belefutottam ebbe. Tudom, nem írásban kellett volna ezt megprobalni megbeszélni,de sajnos ezek így jöttek ki


2022. júl. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Nyilván a szexpartnerednek nem voltál annyira fontos, hogy azonnal reagáljon, de nem is hiszem, hogy sürgős volt a mondandód.
2022. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Sokan élnek olyan kapcsolatokban ahol éveken át is megy az hogy heti 2 szer találkoznak csak, meg néha egymásra írnak.

Ezek amolyan mingli kapcsolatok. Sokaknak megfelel


Szerintem meg beteges.

2022. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted mi változik, ha erről óránként írsz ki kérdést?

Kezdem úgy érezni, hogy a pasid nem véletlenül menekült ettől.

2022. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak a szexpartnered, Te látsz bele többet!
2022. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok én is, van, hogy órák múlva válaszol csak.. nem akarom elhinni, hogy nincs alkalma csak több óra múlva válaszolni, hiába van párja. :(
2022. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok, és bizony megesik, hogy órák múlva válaszolok, mert bármilyen érdekes, nem 0-24 a hülye face-t meg ezeket nézem :D
2022. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!