Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön egy nő zavarba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön egy nő zavarba, amikor egy férfi bókol neki?

Figyelt kérdés

Férfiak, ti mit gondoltok ilyenkor?


Nők, veletek ez elő szokott fordulni? Miért jöttök zavarba?


2023. máj. 23. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Simán mondhatod, ha poénosra veszed a figurát, legalább meglepődik az illető. 😅
2023. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem mondhatod. Legalább kiderül, hogy mi tetszik a pasinak, ha ő építheti az önbizalmad, vagy ha tisztában vagy magaddal.


Mikor nekem mondják, hogy szép a szemem, mindig mondom, hogy köszönöm, tudom, én is szeretem őket. Ez az igazság. Ha az orromat dicsérné valaki, megmondanám, hogy a Vision Expressben most akciós időszak van.

2023. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bókolás egy erőltetett dolog, sokkal inkább kínos mint kellemes. Ha valaki bejön a másiknak nem a bókolással zaklatja hanem normális, emberi beszélgetést kezdeményez az illetővel.
2023. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!