Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki korlátoz messengeren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki korlátoz messengeren, vajon nézegeti, hogy írok e neki?

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es: Nem a 8-as vagyok, de jól értem, hogyha elolvasta, akkor is csak annyit jelez, hogy kézbesített? Ez van olyankor is, amikor a másik tényleg nem olvasta még, persze, értem, hogy mondjuk pár nap elteltével már inkább korlátozásra kell gondolni.


Kérdező, én ritkán szoktam korlátozni, párszor fordult csak elő. Vki nagyon felidegesített, tiltani nem akartam, de úgy voltam vele, szünet mindenképp kell a kommunikációban, ezt jeleztem is az illetőnek, de a biztonság kedvéért betettem a kéretlen tartalomba is. Pár nap elteltével ilyenkor ránézek, de én amúgy is szoktam néha nézegetni azt a mappát, mert a Facebook nekem összevissza keveri az ismeretlenektől jövő üziket, nincs mindig értesítés, és berakja mondjuk a kéretlenek közé.

2023. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Ha korlátozva vagy, akkor még nem reagál az üzenetre kézbesítettlenként látod. Olvasni bármikor olvashatja, sőt olvassa is, ha nem is minden nap, de ahogy írtad a példádat, pár naponta biztos.

Egyeseket ez abszolút nem idegesít, sőt!

2023. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha valakire nem vagyunk kiváncsiak a jövőben akkor letiltjuk.. akik ilyen messenger korlatozasokat csinalnak azok kivancsiak a masikra jatszadoznak az elmejukkel . Azt , hogy miért kell ez a dedó nem tudom
2023. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!