Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikapcsolja a telefonjat es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapcsolja a telefonjat es korlatozott messengeren, de sehonnan nem tilt. Miert csinalja ezt? Vissza fog terni?

Figyelt kérdés

2 telefonja van, amiben az a szam van amit en tudok, azt kikapcsolta azota amiota eltunt. Messengeren korlatozott de nem tilt. Volt mar egy ilyen esetunk, de akkor letiltott messengeren es fel sem oldott utana.

Nem akarja h beszeljunk, oke. De csak en erzem ugy, hogy vissza fog terni hamarosan es azert nem tilt le h ne legyen mégjobban bajban?

Miert korlatozna kulonben es miert jobb kikapcsolni a telefonjat ahelyett h letiltana mindehol?


2023. máj. 19. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
3 napja van ez
2023. máj. 19. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog. Felejtsd el.
2023. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miert nem tilt le mindenhonnan? Amikor nem valoban nem akart beszelni mar tobbe, akkor letiltott es nem is beszeltunk sokaig
2023. máj. 19. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez már nem az első....csak húzzátok a végét....
2023. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

"azert nem tilt le h ne legyen mégjobban bajban?"

Miből gondolod, hogy bajban van?

Szerintem boldogan éli világát.

2023. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tiltottam le az exem. Dühös tiniknek való viselkedés, felnőtt ember nem tiltogat le emberek csak, ha zaklatják.
2023. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El sem koszont tolem..amikor regebben letiltott, elkoszont es aztan tiltott. Most semmi ilyesmi
2023. máj. 19. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy az egész profilod tiltja vagy csak a messengeren, lényeg, hogy nem akar veled beszélni.
2023. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most kérdezek valamit,de kérlek,ne sértődj meg!

Légy őszinte:szerinted ha ezek után még visszatérne az életedbe,az nem lenne neked baromi megalázó?Gondolod,hogy tud még téged kicsit is tisztelni?Csak mert szerintem abszolút nem...Gyakorlatilag semmibe vesz az érzéseiddel együtt.

2023. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!